ETS 2'nin mod çöplüğü olması

liveforspeed

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, oyunu yazdan beri oynuyorum fakat oyunda mod kurulumu şiddetle önerilirken aslında oyun mod çöplüğüne dönüşmüş. Güncellenmeyen envai çeşit mod var. Actros MP4, Range T, İveco sesi yapayım diyorum 1.39-1.40'tan kalan modlar var ve güncellenmiyor. Oyunun mod desteği ile yürümediği ortada.
Ben nereden bulacağım 1.42 için uyumlu ses modu bilen var mı?

Güncellenen modlar genelde paralı modlar oluyor. Oyunla beraber güncelliyorlar. Adamlar parayla araç modları yapıyorlar. Yaptıkları araçlara sesler de yapıyorlar. Oyunun stok versiyonu için bir ses modu yok güncel olarak.

Güncellenen modlar genelde paralı modlar oluyor. Oyunla beraber güncelliyorlar. Adamlar parayla araç modları yapıyorlar. Yaptıkları araçlara sesler de yapıyorlar. Oyunun stok versiyonu için bir ses modu yok güncel olarak.
Teşekkürler hocam bilgilendirdiğin için, Scs'nin de bu işi çözeceği yok komedi gibi oyunun sesleri.

Teşekkürler hocam bilgilendirdiğin için, Scs'nin de bu işi çözeceği yok komedi gibi oyunun sesleri.

Scs araçların seslerini araçlar sabit bir şekilde boşta çalışırken kayıt alıyor gibi. Aracın bağırıp yırtılması gerektiği yerde gaza biraz dokunmuş gibi ses çıkıyor.

Scs araçların seslerini araçlar sabit bir şekilde boşta çalışırken kayıt alıyor gibi. Aracın bağırıp yırtılması gerektiği yerde gaza biraz dokunmuş gibi ses çıkıyor.
Genel olarak öyle ama Mp4 öyle değil 90'dan sonra kafa bırakmıyor. 😅

Geri
Yukarı