ETS 2'yi en yüksek grafikte oynama

QPH3L1A

Decapat
Merhabalar, ETS 2'yi en iyi grafikte oynamak istiyorum. Ekran kartı değiştirerek sorunumu çözebilir miyim? İşlemci i3 3240 3.40GHz RAM 4 GB DDR3 RAM ekran kartı Intel HD Graphics 2500 bunu değiştirmeyi düşünüyorum. ETS 2'yi en yüksek ayarlarda Full 60 veya üstü oynatacak ekran kartı arıyorum, acaba ekran kartı ile işi bitirebilir miyim? İyi günler.

Ekran kartı öneririz ama güç kaynağınız yetersiz kalabilir. Bu yüzden bütçeniz dışında güç kaynağınızı da bilmemiz gerekiyor.

Bir de monitörünüzün çözünürlüğünü bilmemiz gerekiyor ki ona göre ekran kartı önerelim. 720 veya 900P kullanıyorsanız aşırı güçlü bir ekran kartına ihtiyacınız olmaz.

Not : İşleminiz çoğu yeni nesil ekran kartı için fazla güçsüz. Bu yüzden önerebileceğimiz ekran kartları için bir sınır var. Çok güçlü bir ekran kartı takarsanız çok yüksek darboğaz yaşarsınız.

O bilgisayarda 2500 TL'lik ekran kartı kullanamazsınız. Hem PSU hem işlemci hem de RAM yetersiz kalır öyle bir ekran kartı için. Üstüne üstük muhtemelen 720-900P bir monitöre sahipsiniz. 2500 TL'lik ekran kartı için minumum 1080P monitör olması gerekiyor.

Sonradan gelen edit : Monitörünüzü attığınızı yeni gördüm. Onun dışında diğer istediğimiz bileşenleri de belirtin.

Yeni konular

Geri
Yukarı