ETS 2'yi en yüksek grafikte oynama

QPH3L1A

Decapat
Merhabalar, ETS 2'yi en iyi grafikte oynamak istiyorum. Ekran kartı değiştirerek sorunumu çözebilir miyim? İşlemci i3 3240 3.40GHz RAM 4 GB DDR3 RAM ekran kartı Intel HD Graphics 2500 bunu değiştirmeyi düşünüyorum. ETS 2'yi en yüksek ayarlarda Full 60 veya üstü oynatacak ekran kartı arıyorum, acaba ekran kartı ile işi bitirebilir miyim? İyi günler.

Peki bu sistemi satıp güzel bir bilgisayar dizmek için kaç TL üste koymam gerekir.
Nasıl bir sistem istediğinize de bağlı. Eğer günümüz oyunlarını yüksek ayarlarda oynamak istiyorum derseniz 6000 TL gibi bir bütçe gerek ama ETS 2 gibi orta seviye oyunları oynamak istiyorum derseniz 3500-4000 tl yeterli.

Nasıl yani hocam 1080P olmayan monitörde çalışmaz mi o tür ekran kartları? Ben 1660 Super aldım ama monitörüm kare ve VGA. Dahaca takmadım monitöre denemedim.
Sadece VGA varsa monitöre bağlayamazsınız zaten. Yeni ekran kartlarında VGA çıkışı bulunmuyor. HDMI to VGA alıp eski monitorünüzde kullanabilirsiniz ama çeviricileri mümkün olduğunca önermiyorum. Görüntüde gecikme ve kalite kaybına neden oluyorlar.

Ayrıca 1660S gibi bir kart 720-900P için fazla güçlü. işlemcinize bağlı olarak darboğaz yaşama ihtimaliniz var.
Abim ekran kartı fiyatına 1000tl daha koy ve bu sistemi al
Bu arada yani pc alırsan o eski sistemini işin yoksa bana verebilirmisin
link:TUCO-M9150TF/MSI GTX 1050 Ti OC 4GB/INTEL i3 9100F/8GB DDR4/240GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA
Bu sistemden uzak durun. Eski nesil ve güçsüz bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı