ETS2 AMD ekran kartı ile açılmıyor

TlhTsdmr

Hectopat
Daha fazla  
ETS 2'yi açamıyorum. Giriyor, daha girmeden çalışmayı durdurdu deyip kapanıyor ama OpenGL açtığım zaman ekran kayık geliyor. Bir türlü açamıyorum. Config sildim, oyunu sil yükle yaptım, driverimi güncelledim, sildim, tekrar yükledim ama sonuç hala aynı. Ekran kartını iptal edince açıyor Intel ile ama AMD ile açmıyor.
AMD 6470M

1607896109295.png

Son düzenleme:
ETS2'yi açamıyorum. Giriyor, daha girmeden çalışmayı durdurdu deyip kapanıyor ama OpenGL açtığım zaman ekran kayık geliyor. Bir türlü açamıyorum. Config sildim, oyunu sil yükle yaptım, driverimi güncelledim, sildim, tekrar yükledim ama sonuç hala aynı. Ekran kartını iptal edince açıyor Intel ile ama AMD ile açmıyor.

Eki Görüntüle 779295
Ekran kartı sürücüsü kurulu mu?

ETS2'yi açamıyorum. Giriyor, daha girmeden çalışmayı durdurdu deyip kapanıyor ama OpenGL açtığım zaman ekran kayık geliyor. Bir türlü açamıyorum. Config sildim, oyunu sil yükle yaptım, driverimi güncelledim, sildim, tekrar yükledim ama sonuç hala aynı. Ekran kartını iptal edince açıyor Intel ile ama AMD ile açmıyor.

Eki Görüntüle 779295
Sadece ETS'de mi var bu sorun?
Başka oyunlarda da oluyor mu?

Tam ekran iyileştirmelerini kapatıp yönetici olarak çalıştırır mısınız?

Sadece ETS'de mi var bu sorun?
Başka oyunlarda da oluyor mu?

Evet sadece ETS'de yapıyor tahminimce DX11 yüzünden

Şu an Driverları tekrar sil yükle yapacağım bir yöntem buldum ama denemekten zarar gelmez😊

Ekran kartı sürücüsü kurulu mu?

Evet Crimson Edition kurulu

Denedim ve maalesef sonuç olumsuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı