ETS2 Direksiyon Seti Düzgün Çalışmama Sorunu

Yasinzx

Hectopat
Selamün aleyküm öncelikle. Ben pc alırken içinde olarak direksiyon seti vermişlerdi. Simülasyon oyunu oynamadığım için açmadım ama bugun alim çatıdan oynim dedim aldım kurdum. CD vb her şeyini de gaz fren onlara basıyorum. Gaz ve geri gitmiyor ama direksiyon sorunsuz çalışıyor. Yardım bekliyorum. Lütfen...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadasim selam, sorunun halen devam etmekteyse su aciklamalari yapmani isteyecegim senden, hangi oyunda deniyorsun ve direksiyon setinin marka model gibi ozelliklerini yazman,

Arkadasim selam, sorunun halen devam etmekteyse su aciklamalari yapmani isteyecegim senden, hangi oyunda deniyorsun ve direksiyon setinin marka model gibi ozelliklerini yazman,
Merhaba , tekrar döndüm SNOPY V20 SERISI işletim sisteminden olabilir mi ? ETS2 adli oyunda deniyorum. Sinyal tuşlarinda sağ si yal , gaza sol sinyal fren yapior sinyal tuslarina atadiğimda pedallarin atamasini wb. Aliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı