ETS2 TruckersMP kazasından yasaklanılır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar, ETS 2 TruckersMP'de dorse almak için 2 saatlik bir yola gidiyordum. Dorsesiz tırımla giderken ping çıktı ve bir an kontrol edemeden sol tarafımdan geçen dorseli bir tıra çarptım. Dorseli tırın sahibi chate "rec" yazdı. Arkadanda 2 tır daha geldi ve "rec retard" yazdı ve ben de korkumdan sağa çektim, onların gitmesini bekledim. Muhtemelen 3 kişi tarafından raporlandım. 3 kişi yüzünden ban yiyeceğimi sanmıyorum ama içimde bir şüphe var. Sizce ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ETS 2 TruckersMP'de dorse almak için 2 saatlik bir yola gidiyordum. Dorsesiz tırımla giderken ping çıktı ve bir an kontrol edemeden sol tarafımdan geçen dorseli bir tıra çarptım. Dorseli tırın sahibi chate "rec" yazdı. Arkadanda 2 tır daha geldi ve "rec retard" yazdı ve ben de korkumdan sağa çektim, onların gitmesini bekledim. Muhtemelen 3 kişi tarafından raporlandım. 3 kişi yüzünden ban yiyeceğimi sanmıyorum ama içimde bir şüphe var. Sizce ban yer miyim?

Hayır yemezsin kaç kere bu durumu yaşamıştım bir şey olmamıştı.

Eğer karşıdaki kişide bir kanıt varsa yasaklanırsınız. Fakat bir kanıtı yoksa yasaklanmazsınız. Tabii ki kanıtta bilerek çarptığınız görünmesi lazım.
İlk banınızın genellikle bir gün olur sonrasında üç gün ertesinden bir hafta böyle katlanarak gider en son perma yersiniz. Banlarınızın üstünden bir yıl geçince o ban geçersiz sayılır.

Hocam her "rec" yazan kayıt altına almıyor ama eğer aldıysa yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi tehlikeli sürüş nedeniyle en fazla 1 hafta verirler bence.
TruckersMP ilk çıktığı zamanlarda sadece oyun içinde banlama durumu vardı. O zamanlar "rec ban" yazdığımızda trollük yapanlar hemen "Alt+F4" çekiyorlardı. Güzel zamanlardı. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı