ETS2'de kullandığınız modlar

Oğuz26

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  

D5tB1k2.png

Benim kullandığım modlar yukarıda görüyorsunuz. Sizler hangi modları kullanıyorsunuz ve tavsiye ediyorsunuz ?

O modlar oyuna pek etki etmiyor zaten. Sadece modifiye imkanı artıyor, lisanssız Mercedes lisanslı oluyor, trafiğe yeni araçlar ekleniyor ve buglar gideriliyor. Aynı modları kullanıyorum ben de.

Dikkat etmedim arasında varmı ama oyunda korna hileside var. 4 Çeşit korna modunu kullanabiliyorsunuz hangisi hosunuza giderse. Google'den aratarak indirebilirsiniz.

En önemlisi de modlar'ı sorunsuz bir şekilde çalıştırmak. Çoğu mod birbiri ile uyumlu değil. Birini atıyorsun oyun açılmıyor hata veriyor, birini atıyorsun diğer mod ile uyumlu olmadığı için profili açmıyor. Özellikle zorlu arazi şartları ve yeni haritalı modlar oyuna yeni bir tat getiriyor.

ETS 2 Mod - Kamyoncu Haritası v8 Final - goba6372 | Euro Truck Simulator 2 Türkiye - EuroTruck2,ETS 2 Mod,ETS 2 Forum,Scania Truck Driving Simulator

Russia Map v2.0 | Simgamemod

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı