EU4 için DLC önerisi

Cihan Rozet

Femtopat
Merhaba arkadaşlar,
EU4 almayı planlıyorum. Yanında bu DLC olmazsa oyun olmaz dediğiniz DLC'ler var mı? Önerebileceğiniz en önemli DLC'ler hangileri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuçta tüm DLClerin oyuna eklediği bir şey var. DLC satın almak için ayırdığınız bütçeyi söylerseniz ona göre öneri yapabilirim.

Sonuçta tüm DLC'lerin oyuna eklediği bir şey var. DLC satın almak için ayırdığınız bütçeyi söylerseniz ona göre öneri yapabilirim.

Elbette öyle ama kozmetik vb tarzı şeyler dışında gerçekten oyuna önemli şeyler ekleyen olmazsa olmaz DLC'lerden söz ediyorum bütçe konusunda sıkıntı yok, sadece verdiğim paraya değsin istiyorum, gereksiz DLC'lerden kaçınmak istiyorum

Elbette öyle ama kozmetik vb tarzı şeyler dışında gerçekten oyuna önemli şeyler ekleyen olmazsa olmaz DLC'lerden söz ediyorum bütçe konusunda sıkıntı yok, sadece verdiğim paraya değsin istiyorum, gereksiz DLC'lerden kaçınmak istiyorum
Common Sense, Art of War, Cradle of Civilization, Mandate of Heaven, Rights of Man ve Rule Britannia DLC'lerine sahibim.

Diğer DLC'ler hakkında pek fikrim olmadığı için öneri yapamayacağım. Common Sense ve ve Art of War oyundaki en önemli özellikleri ekleyen DLC'ler. Development olayı olmadan oyunda ilerlemeniz çok zor. Development olayı Common Sense ile ekleniyor.

Asya devletleri, Rus devletleri, cumhuriyetler, kabileler gibi farklı devletlerle oynamak istiyorsanız onlar için ayrı DLC'ler mevcut. Örneğin El Dorado veya Conquest of Paradise olmadan kolonicilik yapmanız çok zor. Conquest of Paradise olmadan sahip olduğunuz kolonilerde koloni devleti bile kurulmuyor.

Common sense, art of war, cradle of Civilization, mandate of heaven, rights of man ve rule britannia DLC'lerine sahibim.

Diğer DLC'ler hakkında pek fikrim olmadığı için öneri yapamayacağım.common sense ve ve art of war oyundaki en önemli özellikleri ekleyen DLC'ler. Development olayı olmadan oyunda ilerlemeniz çok zor. Development olayı common sense ile ekleniyor.

Asya devletleri, Rus devletleri, cumhuriyetler, kabileler gibi farklı devletlerle oynamak istiyorsanız onlar için ayrı DLC'ler mevcut. Örneğin el dorado veya Conquest of paradise olmadan kolonicilik yapmanız çok zor. Conquest of paradise olmadan sahip olduğunuz kolonilerde koloni devleti bile kurulmuyor.

Önerin için çok teşekkür ederim, dediklerini sepetime ekliyorum eğer başka arkadaşlar da yazmazsa indirim bitmeden alacağım, tekrar çok teşekkür ederim.

Önerin için çok teşekkür ederim, dediklerini sepetime ekliyorum eğer başka arkadaşlar da yazmazsa indirim bitmeden alacağım, tekrar çok teşekkür ederim.
Birkaç DLC'ye sahip olmadığımdan hepsi hakkında fikrim yok. İnternette detaylı araştırma yapmanız daha iyi olur diye düşünüyorum.
Hatta şu konuya bakmanızı öneririm;

Birkaç DLC'ye sahip olmadığımdan hepsi hakkında fikrim yok. İnternette detaylı araştırma yapmanız daha iyi olur diye düşünüyorum.
Hatta şu konuya bakmanızı öneririm;

Oldukça faydalı oldu bu bilgilendirme çok teşekkür ederim, oradan bakarak almam daha iyi olur, detaylı bir anlatım yapmışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı