EU4 vasalların dinini değiştirme

SuiCast

Kilopat
Merhabalar Hristiyan-Türk Kırım devleti kurmak istiyorum ama vasallarımın zorla dinini ve kültürünü değiştiremiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Rusya'yı tutmamın tek yolu Avrupa devletleri ile kanka olup ileride Avrupa devletlerine doğru ilerlemek. Müslüman bir devlet olarak orta asya'da yalnız kaldım. Osman aşağıdan, Rus yukarıdan kafama vurmaya geliyor. Bakarsınız Holy Roman Empire (ab) başına geçerim. Kendi dinimi isyancılar ile değiştireceğim.

Merhabalar Hristiyan-Türk Kırım devleti kurmak istiyorum ama vasallarımın zorla dinini ve kültürünü değiştiremiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Rusya'yı tutmamın tek yolu Avrupa devletleri ile kanka olup ileride Avrupa devletlerine doğru ilerlemek. Müslüman bir devlet olarak Orta Asya'da yalnız kaldım. Osman aşağıdan, Rus yukarıdan kafama vurmaya geliyor. Bakarsınız holy roman empire (ab) başına geçerim. Kendi dinimi isyancılar ile değiştireceğim.

Öyle bir şey yok. Ben Very hard da 1 tek ittifak bile almadan osmanlıdan güçlü olabiliyorum. 1000k saatim var.

Zorla din mi değiştirtilir? Nasıl yöneticisin sen hiç hoş bulmadım. Yeni bir diktatör yeni bir Hitler mi doğuyor? Yapabiliyorsan ülkeni araştırmacı - geliştirmeci, düşünen - üreten hiçbir dine bağlı olmayan laik bir ülke yap.

Zorla din mi değiştirtilir? Nasıl yöneticisin sen hiç hoş bulmadım. Yeni bir diktatör yeni bir Hitler mi doğuyor? Yapabiliyorsan ülkeni araştırmacı - geliştirmeci, düşünen - üreten hiçbir dine bağlı olmayan laik bir ülke yap.
Türk-Hristiyan-Rus Cihad devleti kuracağız hocam. Aman sakin. Kültür kabullerini arttırdım. Türk-Avrupa ailesi yapıyorum. Tarih beni yazıcak.

Şimdi düzgünce anlat sen hangi devletsin ne yapmak istiyorsun?

Estate üzerinden toprak alıp, kendime vermek istiyorum. EU4 not grant estate privilege estates statu. Gibi bir şey istiyor. Nasıl kendime toprak verebilirim?

1634551558024.png

Şu oyuna estate sistemini getirenin artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitmişsin sen. O yavaş yavaş olan bir şey. Kendine toprak vermek istiyorsan 3 yol var:
1- developmant basmak
2- toprak fethetmek
3- 20 loyalty düşürüp 5 toprak almak
bütün yollar bunlar eventler dışında.

Yeni konular

Geri
Yukarı