EU4 yeni Launcher'de oyun başlatılamadı hatası

OsurtanBiber

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyun Steam'den orijinal. Oyunu başlat dediğimde Launcher açılıyor ve ardından karşıma başlat seçeneği çıkıyor. Başlat tuşuna bastığımda sağ tarafta kırmızı bir ünlem çıkıyor ve üstüne Mouse'u getirdiğimde oyun başlatılamadı diyor. Oyunun eski launcherinin olduğu sürümleri açılıyor fakat yeni sürümde yeni özellikler geldiği için son sürümde oynamak istiuorum. Oyunun belgelerdeki klasörlerini silmeyi denedim, dosyaları doğruladım, silip yeniden yükledim, Steam kapalıyken açmayı denedim, OneDrive silmeyi denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, HOI4 ile aynı Launcher kullandığı için bir çözüm yolu söyleyeceğim belki olmayabilir.
HOI4'de oyunu tam ekran açmak istediğimde bende de oyun açılmıyor. Sizden ricam oyunu Launcher üzerinden pencere modunda açmayı denemeniz onun dışında yardımcı olamayacağım.

Merhaba, HOI4 ile aynı Launcher kullandığı için bir çözüm yolu söyleyeceğim belki olmayabilir.
HOI4'de oyunu tam ekran açmak istediğimde bende de oyun açılmıyor. Sizden ricam oyunu Launcher üzerinden pencere modunda açmayı denemeniz onun dışında yardımcı olamayacağım.
Maalesef onu da denedim fakat nafile.

Geri
Yukarı