Eurasia Garantili PS4 1TB Slim vs İthalatçı Garantili PS4 Pro

Eurasia Garantili PS4 1TB Slim vs İthalatçı Garantili PS4 Pro

• Eurasia Garantili PS4 1TB Slim

Oy: 16 45,7%
  • İthalatçı Garantili PS4 Pro

Oy: 19 54,3%

• Oy verenlerin toplamı
    35
Bütçen yoksa düşünmeden Slim al daha bunun oyunları var amaaan 2 3 tane oyun alırım bana yeter diyorsan orda yanılırsın aldıkça alasın gelicek. Slim son model sıkıntı çıkmaz garantiside Sony garantili.
Ben de öyle düşünüyordum. Fakat bazı kişiler PS4 Slim'de God of war, Red dead redemption 2 gibi grafikleri iyi olan oyunların kastığını söylüyor ondan dolayı şüpheliyim.

Ben de öyle düşünüyordum. Fakat bazı kişiler PS4 Slim'de God of war, Red dead redemption 2 gibi grafikleri iyi olan oyunların kastığını söylüyor ondan dolayı şüpheliyim.
God of war kasmaz kasamaz Playstation 4'e özel çıkan oyunlarda kasma sıkıntısı olmaz. Red dead redemption 2 ilk çıktığında sadece Slim değil Pro'da bile kasıyordu. Aradaki en büyük fark bence Battlefield 1' de anlaşılıyor Slim 25-35 arası FPS görüyorken Pro 35-60 FPS görüyor. Kasma değilde akıcılık farkı var diyelim.

God of war kasmaz kasamaz Playstation 4'e özel çıkan oyunlarda kasma sıkıntısı olmaz. Red dead redemption 2 ilk çıktığında sadece Slim değil Pro'da bile kasıyordu. Aradaki en büyük fark bence Battlefield 1' de anlaşılıyor Slim 25-35 arası FPS görüyorken Pro 35-60 FPS görüyor. Kasma değilde akıcılık farkı var diyelim.
Battlefield gibi fps online oyunları oynamam diye düşünüyorum. Ondan dolayı umarım sıkıntı çıkmaz. Galiba PS4 Slim alacağım. Yorumların için teşekkürler.

ben kendim resmi garantili pro sahibiyim ithalatçı vb garantili ürünler alınır tabi doğru kolay bozulan ürünler değil bunlar fakat bozulduğunda tamir için aradaki farkın iki katını isterler.ps3 zamanı başıma geldi daha ilk ayında sorun çıktı direkt resmi sony servisine götürdüm o zaman için 400-500tl ye aldığım makine tamiri için 300 filan istediler neyse ki aldığım kişi tanıdıktı sorun çıkarmadı götürdüm verdim üzerine 100tl filan eurasia garantilisini aldım.Sonuç olarak yıllarca sorun yaşamayabilirsiniz ama yaşadığınızda pişman eder bu tarz garantili ürünler.

PS4 Slim son modeli ve Sony garantili fakat PS4 Pro son modeli değil 7016B modeli PAL2 değil NTSC-J ve ithalatçı garantili. Ben garanti konusuna fazla takılmamanı düşünüyorum ALB konusunda bir sıkıntın olmaz.
Hocam merhaba. Konuyu hortlattım kusura bakmayın ama ithalatçı garantili PS4'üm var. Slim modeli 8.50. Bu cihazlar kolay kolay bozulur mu? Bozulursa Sony'ye ücret karşılığı yaptırabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı