Euro 9 TL sınırına dayandı!

İyi bir üniversitede okursan işsiz kalmazsın.
Banko iş sahibi yapacak üniversitelerin sayısı oldukça az. Öğrenci sayısı ise az değil Kimse yıllarca işsiz kalmak için ya da asgari ücretten hallica maaş almak için okumaz.
Yeterli imkanlar olmadıkça mühendisler ülkeye fazla bir katkı sağlayamaz."Gençler iş beyenmüür yeeğim" diyen dayılar gibi ahkam kesmenin mânâsı yok.

Evet, uzaydan yazıyorum. Buyurun sizde gelin.

Uzaya efendim Türk bilimciler mi gönderdi yerli uzay mekiğimizle yoksa böyle bir yolla mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, uzaydan yazıyorum. Buyurun sizde gelin.

Hocam ablam makine mühendisi 5 yıl tecrübesi var ve verilen maaş 4000 TL sizce yeterli mi bir hayat yaşamak için ablam aklını kullandı ve Almanya'ya gitti ablam ve gerçekten hayatını yaşıyor. İlk defa insan olduğumu hatırladım dedi.

benim Allah'a şükür fırsatım var
Vatandaşlık mı var?
Ülkeye laf atacağınıza gidin çalışın
Sana bir yandan katılıyorum, sorsan kimse malum kişiyi-partiyi sevmez tutmaz ama sürekli eleştirirler, örnek bu konu, herkes ironi yapmış dalga geçmiş fakat düzeltmek için icraat yapan kimse yok. Buna ben de dahilim sen de dahilsin, o yüzden herşey müstehaktır bu millete. Değiştirmek için uğraş vermiyorsan eleştirmeyeceksin de.

Geri
Yukarı