Euro Truck Simulator 2 hata vermeden oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 7

MotoCBR

Hectopat
Makaleler
8
Merhaba hepinize ben Steam'den ETS 2 indirdim daha önce sorunsuz oynuyordum şimdi harita seçme ekranından sonra atıyor bunun çözümleri nelerdir.

Lazım olursa özellikler.

4 GB DDR2 RAM.
NVIDIA GeForce 9600GT.
Intel Core 2 Quad Q6600.

• Ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin.
  • Steam>kütüphane>ets2'ye sağ tıkla>özellikler>yerel dosyalar>oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula.
  • Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config. Cfg dosyasını silip, yeni profil oluşturarak oyuna girin.

Diğer forumlarda sorunu böyle çözmüşler.

Artı -1 Eksi
Ekran kartınızın sınırlı bir DirectX 11 desteği var. Muhtemelen bu yüzden açılmıyor. Oyunu beta ayarlarından 1.35 sürümüne çekin.

Mod kurulu ise oluyor. Bende de vardı. Mod varsa devre dışı bırakın.

Onu denedim ama olmuyor.
  • Ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin.
  • Steam>kütüphane>ets2'ye sağ tıkla>özellikler>yerel dosyalar>oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula.
  • Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config. Cfg dosyasını silip, yeni profil oluşturarak oyuna girin.

Diğer forumlarda sorunu böyle çözmüşler.

Teşekkür ederim cevabınız için deneyeceğim.
Ekran kartınızın sınırlı bir DirectX 11 desteği var. Muhtemelen bu yüzden açılmıyor. Oyunu beta ayarlarından 1.35 sürümüne çekin.

Ekran kartı bir kısmı DX11 diye bir şey yok ekran kartım DX10 destekli.

Bende beta seçme yeri çıkmıyor yardımcı olurmusunuz?

Ekran kartınızın sınırlı bir DirectX 11 desteği var. Muhtemelen bu yüzden açılmıyor. Oyunu beta ayarlarından 1.35 sürümüne
Bende Steamde o kısım çkmıyor nasıl yapabilirim

@Can_x Steam kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp ''Özellikler'' deyin. Açılan pencerede ''Betalar'' kısmında bulabilirsiniz bu ayarı. Gözükmeyeceğini sanmıyorum.

Ets 2 dx 11 desteklediği için bende açılmıyor ve bir kaç video izledim ve eski sürüme çektiğimiz zmn oynayabiliyormuşuz ve bende
1667827643438.png
steamde sürüm seçme yeri gelmiyor bunu nasıl çöze bilirim

@Can_x Steam kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp ''Özellikler'' deyin. Açılan pencerede ''Betalar'' kısmında bulabilirsiniz bu ayarı. Gözükmeyeceğini sanmıyorum.
1667828193886.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar galıba cozdum bızım ekran kartları yenı gelen surumu kaldıramıyor ve oyundan atıyor yane ekran kartı degısecek galıba fikirim bu.

Geri
Yukarı