Euro Truck Simulator 2 için Rusya DLC’si Duyuruldu

sametoz05

Centipat
Yer
Giresun
Rusya çok iyi olmuş. Bu oyunu artık oynamanın zamanı gelmiş o zaman.

Oguzhan51

Kilopat
ETS 3 çıksın artık yeter DLC DLC sıktı artık.

Neden çıkarma gereği duysunlar ki? Adamlar zaten aktif olarak güncelliyor oyunu. DLC'den maddi olarak kazanç sağlıyorlar. Tahminim uzun vadede Amerika kıtası ve avusturalya hariç tüm ülkeler eklenecektir. Yeni bir oyuna gerek olduğunu sanmıyorum. Söylentiye göre resmi MP konusu da gündem de.

TRplayer426

Picopat
Yer
Konya
Şimdi Rusya ondan sonra Yunanistan tahminimce en son DLC ise İrlanda olur gibi sonra ETS 3 çıkar sanırsam, mübarek GTA 6 gibi oyun, bekle bekle gelmiyor.

Pilot Bey24

Centipat
Makaleler
1
Yer
Mars
Oyun ''Euro'' olmaktan çıkıyor yavaş yavaş. Bence Asya görmek hiç de fena olmaz.

Pilot Bey24

Centipat
Makaleler
1
Yer
Mars
Bence direk World Truck Simulator olsun.
Katılıyorum. En başta o kadar büyük çaplı bir oyun değildi ama şu an öyle. Bence ETS 3 yerine World Truck Simulator yani WTS diye bir oyun gelebilir. Ama öyle olursa da küçük bir kısım ücretsiz olur çok fazla DLC olur.

MrNyxon

Centipat
Makaleler
1
Katılıyorum. En başta o kadar büyük çaplı bir oyun değildi ama şu an öyle. Bence ETS 3 yerine World Truck Simulator yani WTS diye bir oyun gelebilir. Ama öyle olursa da küçük bir kısım ücretsiz olur çok fazla DLC olur.
Eee o kadar da olmalı çok sattı çok oynandı ETS 2. Büyük bir yapım gelmesi lazım.

Yukarı