Euro Truck Simulator 2 Karıncalanma Sorunu

Samed Mutlu

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Öncelikle merhaba benim sorunum ETS 2 oyununda ki karıncalanma sorunu. Oyunu açıp bir süre oynadıktan sonra bilgisayarım fazla ısınmamasına rağmen araç üzerinde veya etrafta karıncalanma oluyor bunun çözümü varmıdır var ise nedir ?

Kısaca Sistemim :
Dell laptop
Intel core i5
8 GB RAM
AMD Radeon HD 8500/8700M

Konuya cevap veren herkese teşekkürler.

Aslında sistem gayet yeterli ama; grafik detayını düşürdüğünde de oluyor mu? Bu arada oyunu güncelleştirdin mi?

Edit; DirectX ve Microsoft Visual C++ Redistributable sürümlerini güncelleyebilirsin. Aynı zamanda sürücülerini de CD'den değil internetten indirip kurmalısın.

Son düzenleme:
Oyunum güncel, basit ayarlardan en yükseği seçiyorum yani ayarlarda yüksek ama yinede bu sorunla karşılaşıyorum önceden fazla yaşamıyordum bu sorunu ama zaman geçtikçe böyle birşeyle karşılaştım bilgisayarımı 2013 Haziranda yani geçen sene aldım sorunun oyunla alakalı olmadığını düşünüyorum acaba sistemimle ilgili bir sorun olabilir mi ? Teşekkürler.

Edit; Son söylediğiniz güncelleme tavsiyesini deniyeceğim.

Fotoğrafını çekip buraya atabilir misin ?

Şu anda mobildeyim ama yarın ilk iş olarak fotoğraf çekip atacağım.

En son DirectX; Download DirectX End-User Runtime Web Installer from Official Microsoft Download Center
Tüm VCredist'ler; İndir Microsoft Visual C++ Redistributable 2013, 2012, 2010...

İşe yarar mı bilmiyorum umarım anlyan birileri çıkar. Ben de oynuyorum ama pek bi sorunla karşılaşmadım henüz. Kolay gelsin :)

Yardımların için teşekkürler tavsiyelerini deniyeceğim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı