Euro Truck Simulator 2 Klavyeyle Oynamaya Değer mi?

MaShTiKa

Kilopat
Daha fazla  
Yaz indirimi yaklaşıyor. 3 gün kaldı. Euro Truck Simulator 2 indirime girer diye düşünüyorum. Oyunu alacağım fakat klavyede zevk verir mi şüpheliyim. Oynayanlar yardımcı olabilir mi? Ayrıca oyun yüzde kaç indirime girer?
Teşekkürler.

Benim çok yakın bir arkadaşım geçen sene 7.50 TL ye aldı. Hatta sözü var bana da alacak. Kendim bir süre deneme sürümü oynadım. Bir süreden sonra sıkıyor ama her oyunda olduğu gibi. Hiç kapatmadan 3 saat oynarsan zevk vermez. Birde online oynaman lazım en çok zevki öyle alırsın.

ETS 2 indirime girse de eklentileri olmadan da olmuyor (harita ve kargo paketi en az olması gereken eklentiler) ve toplamda fiyatı 35-40 lirayı bulacak. O fiyata bilgisayarında yoksa indirimde Assetto Corsa gibi yeni nesil yarış oyunları al, daha çok keyif alırsın.

ETS 2 indirime girse de eklentileri olmadan da olmuyor (harita ve kargo paketi en az olması gereken eklentiler) ve toplamda fiyatı 35-40 lirayı bulacak. O fiyata bilgisayarında yoksa indirimde Assetto Corsa gibi yeni nesil yarış oyunları al, daha çok keyif alırsın.
Yanında onu da alsın ne var ki. :) Zaten online oynarken ek paketlere ihtiyacı olmayacak. Team Speak 3, güzel muhabbeti olan 1 veya 2 arkadaş ve Volvoyla ek paketlerin veremediği şeyleri yaşar.

Direksiyonu mouse ile kontrol edersen daha iyi olur. Oyunu beta sürümünden beri oynuyorum. Tek sorun dlc almadan olmuyor.

@KemalAkarsu neden alınmalı?/alınmamalı? Gerekenleri biz yazalım, konu sahibi karar versin :)
Neden alınmalı? Çünkü birkaç arkadaşla girip uzun yol yapılabilir ve keyifli zaman geçirilebilir. Offline oynarkende arkadan hafif bir müzik açarak yolunu kısaltabilir.
Neden alınmamalı? Eğer kalkmadan 3-4 saat oynayacaksa aradığı zevki alamayacaktır ve sıkılcaktır oyundan.

Oynayacak arkadaşım yok aslında var da benim mikrofonum yok o yüzden arkadaşlarımla oynayamıyacağım. Ayrıca 1 saat mi oynıyim oyunu 3-4 saat zevk vermiyorsa yani zamanım boşsa?

Oynayacak arkadaşım yok aslında var da benim mikrofonum yok o yüzden arkadaşlarımla oynayamıyacağım. Ayrıca 1 saat mi oynıyim oyunu 3-4 saat zevk vermiyorsa yani zamanım boşsa?
Benim de mikrofonum yok ancak eski bir kameranın mikrofon jakını takarak mikrofon yaptım ve gayet güzel konuşuyorum. Benim 3-4 saatten kastım 2 saat oynayıp başka bir oyuna geçebilirsin anlamındaydı.

Oyunu ilk çıktığı gün stoklarda kalmaz diye okuldan kaçıp d&r mağazasından almıştım. Oyunu suana kadar oynamamda multiplayer ekibin büyük hatırı var. Oyun geliştiricileri başta güzel çalışırken birden oyunda olması gereken şeyleri dlc olarak satmaya başladılar. Bu da benim canımı sıktı. 7 tlye değer her türlü

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı