Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Offline Sorunu

UlasBii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ben dün Euro Truck Simulator 2 aldım multiplayer kurdum oynadım fakat sağ üstte Offline yazısı belirtti TAB a bastım oyuncu yok daha doğrusu taba bile basılıyor yardım ederseniz sevinirim :)

Oyun sürümün nedir? Multiplayer sürümü nedir?
Ayrıca buraya üye olup da son sürümü mü indirdin? ETS2MP - Virtual trucking world - multiplayer mod for Euro Truck Simulator 2 game by SCS Software
Ban yiyip yemediğine bakmak için de: ETS2:MP - Ban Durumu (Steam profiline gir, 17 rakamdan oluşan sayıyı yaz ve kontrol et.)
Sağol kardeşim anladım ben geç bağlandım sadece olan bu. Adil kullanım kotasını aşmıştımda oyuna girdikten sonra tekrar online oldum :)

Sağol kardeşim anladım ben geç bağlandım sadece olan bu. Adil kullanım kotasını aşmıştımda oyuna girdikten sonra tekrar online oldum :)

Arada server'lerda bakım vs. oluyor ve offline olabilir. Bu sorunu yaşadığında ilk olarak ban yiyip yemediğine bak. Banlı değilsen de yeni mp sürümü çıkmış mı diye bak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı