Euro Truck Simulator 2 Nasıl Bir Oyundur?

Euro Truck Simulator 2 nasıl bir oyundur? Bu oyunda amaç nedir?
Şöyle diyelim beraber oynayabileceğin arkadaşların varsa sohbet ettiğiniz zamanlarda boş boş ekrana bakmak yerine yan yana tır sürerken sohbet etmek bir başka oluyor.

Eğer ki tek başınaysan online modunu önermem araba yok bir şey yok arada bir tır geçiyor single modunda arkada yayın izlerken veya uzun videoları dinlerken zevkli oluyor.

Yıllardır şu oyunu görürüm, kendine has hayranları var ama bir türlü aklım almıyor. Yani niye bir insan oyun diye, bir tırı alıp ordan oraya götürmekten zevk alır ki? :) Kişisel tercih tabi yinede birşey diyemeyiz.
Şu an bir Youtube kanalının "Euro Truck Simulator 2 Oynamayın" serisini izliyorum. 10-15 yaşındaki çocuklar birbirlerine küfür ederek tır sürüyor. Birbirlerine çarpıp anlamsız bir şekilde eğleniyorlar. 🙂

"Alperen, Alperen şu sağ camı aç da bi sigara ver a..."

Yıllardır şu oyunu görürüm, kendine has hayranları var ama bir türlü aklım almıyor. Yani niye bir insan oyun diye, bir tırı alıp ordan oraya götürmekten zevk alır ki? :) Kişisel tercih tabi yinede birşey diyemeyiz.
Durun tahmin edeyim. Strateji oyunlarını seviyorsunuz ve LoL geçmişiniz var :D

Şu an bir Youtube kanalının "Euro Truck Simulator 2 Oynamayın" serisini izliyorum. 10-15 yaşındaki çocuklar birbirlerine küfür ederek tır sürüyor. Birbirlerine çarpıp anlamsız bir şekilde eğleniyorlar. 🙂

"Alperen, Alperen şu sağ camı aç da bi sigara ver a..."
Hahahah bakayım bende biraz :D
Durun tahmin edeyim. Strateji oyunlarını seviyorsunuz ve LoL geçmişiniz var :D
Yok valla tutturamadınız :) Aksine, o tip oyunlarada oldum olası ısınamadım, çokça hayranı olmasına rağmen. Ben daha çok GTA, Call of Duty, Mafia vb. tarz seviyorum.
Küçümsemek için demiyorum kesinlikle zevk meselesi ama, diğer tarz oyunlar nedense çocukça geliyor.

Hahahah bakayım bende biraz :D

Yok valla tutturamadınız :) Aksine, o tip oyunlarada oldum olası ısınamadım, çokça hayranı olmasına rağmen. Ben daha çok GTA, Call of Duty, Mafia vb. tarz seviyorum.
Küçümsemek için demiyorum kesinlikle zevk meselesi ama, diğer tarz oyunlar nedense çocukça geliyor.
Altıncı videodan başlayıp geriye doğru izleyin. 🙂

Tır soförü olma simulasyonu işte. Araç kullanmaya ilgin varsa ve uzun yolculukları seviyorsan iyi bir oyundur. Oynamayın adlı videoya bakma sen. O kişi kendince mizah yapmaya çalışıyor. Oyun single player olarak da gayet güzel. Ama direksiyon seti olması şart yoksa yeterince keyif alamazsın.

Kimilerine göre a noktasından b noktasına gitme oyunu. Benim için simülasyon severler için ise oynarken fiziklerin bana zevk verdiği ulan şu kasisten yavaş geçeyimde süspansiyon nasıl davranıyor göreyim, yolda giderken bir Müslüm açayım efkar yapayım, yolda farklı yerleri gezip ,burasıda iyi memleketmiş dediğim , kendi aracıma her türlü modifiyeyi yaptıktan sonra, apaçi olduk iyi mi dediğim arada sırada şurada yan verir miyim dediğim oyundur .

Basit bir tır şoförü olarak oyuna başlar ve lojistiğinizi büyütme yolunda koşar adım ilerlersiniz. Oyunun amacı bu.

Tır alıp oradan oraya yük taşırsınız. Gittiğiniz şehirlerde garajlar alır ve tüm Avrupa'ya yayılırsınız. İşçiler kiralayıp onlara da tır alırsınız ve lojistiğinizi büyütürsünüz.
Sonra köşeyi döner ve tamamen zevk için sürersiniz. Tırınızı süsler, özel dorseler alırsınız. Açarsınız müziği, kendinizi yola vurursunuz.

Direksiyon seti ile ayrı bir sarıyor. Araba kullanmayı ve uzun yolu sevenler için birebir. Sabırsız ve hızı seven biriyseniz çabuk sıkılırsınız.

Oynaması çok zevkli.
Sıngle player oynamakta güzel ancak bir arkadaş bulup multiplayer oynadığın zaman, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.

Geri
Yukarı