Çözüldü Euro Truck Simulator 2 oto dörtlü ve fren kapatma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

jkrwlng

Centipat
RAM
16 GB 3200 MHZ Single Channel
Ekran kartı
RTX 3060 Laptop GPU
Anakart
ASUS Tuf
İşlemci
11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11370H @ 3.30GHz
Merhaba uzun süredir ETS 2 oynamıyordum şimdi yükledim Truckers MP girdim ama tır dönüşlerde kendi kendine fren yapıp dörtlü açıyor nasıl kapatırım bilen var mı acaba?

1.44 sürüm galiba.

Çözüm
Kapattım diye biliyorum ama benim önümde biri yokken de dönüşlerde bir anda fren yapıp dörtlü açıyor. Siz ayarın tam ismi aklınızdaysa yazabilir misiniz?
En sağlıklısı konsoldan kapatmak hocam, ayarlarda tam olarak nerede olduğunu bilmiyorum. Mesajı düzenleyip konsol kodunu paylaşmıştım.
1.44'te eklenen acil durum frenini açmışsınız. Karşıdan gelen veya önünüzde aniden duran olursa sert fren yapıp dörtlüleri açıyor. Ayarlardan onu kapatın. Eğer ayarlarda bulamazsanız konsoldan da kapatabilirsiniz konsol komudu "g_emergency_brake" değeri 1 ise açıktır 0 ise kapalıdır.

Kapattım diye biliyorum ama benim önümde biri yokken de dönüşlerde bir anda fren yapıp dörtlü açıyor. Siz ayarın tam ismi aklınızdaysa yazabilir misiniz?
En sağlıklısı konsoldan kapatmak hocam, ayarlarda tam olarak nerede olduğunu bilmiyorum. Mesajı düzenleyip konsol kodunu paylaşmıştım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı