Euro Truck Simulator 2 oyun arkadaşı aranıyor

462002

Hectopat
ETS 2 de konvoy da oynamak için oyun ekibi aranıyor ben @466609 arkadaşım ile oynuyorum ancak 2 kişi trafik falan olmuyor eğlenceli oluyor konvoy için kalabalık bir oyun oynamak iyi olur oynayacaklar Steam hesabının profilini bıraksın.

ETS 2 de konvoy da oynamak için oyun ekibi aranıyor ben @466609 arkadaşım ile oynuyorum ancak 2 kişi trafik falan olmuyor eğlenceli oluyor konvoy için kalabalık bir oyun oynamak iyi olur oynayacaklar Steam hesabının profilini bıraksın.

Biz arkadaş grubu olarak yeni başladık akşamları bazen ekipçe giriyoruz. Burada yeniyim DC linki atmak uyarı sebebi mi bilmiyorum ama değilse link atayım.(Forest Green Hell CS MT2 falan da oynuyoruz katılmak isteyen olursa)

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben oynarım Calais/Duisburg arası makas da atarız 😀
Jettaguard35 isim.

Bende gelebilirim arkadaşlar.
Steam: Ylmzayaz56.

Arkadaşlar. Ben ve arkadaşım da geleyim beraber oynayalım.

Steam: Steam Community :: GamerTürk

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende gelebilirim arkadaşlar.
Steam: ylmzayaz56.
Ben oynarım Calais/Duisburg arası makas da atarız 😀
jettaguard35 isim.
Arkadaşlar. Ben ve arkadaşım da geleyim beraber oynayalım. Discord:

aliozkan#1032

Steam: Steam Community :: GamerTürk
Ben şimdi konvoyu kuruyorum. Yeni konu açıp oraya isim ve şifresini yazacağım. Buraya da konu linki atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı