Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator

ETS'de 200+ ATS'de 120+ saatim var. Sİngle oynadığım için ATS daha güzel. Yollar, manzaralar vs gerçekten çok iyi. Özelleştirme ve tır çeşitliliğinde ETS daha önde ama. Bende ETS oynarken ATS'yi ne yapayım diyordum ama bir oynayınca ETS oynamaz oldum :). Daha bir farklı geliyor.

ETS 2 oynayabilirsin ama Truckers MP’den uzak dur. Hızlı ve öfkeliden fırlamış tırcıların içinde devrilmeden 10 dakika yol gidemiyorsun.

Arkadaşlar kusura bakmayın cezam yeni bitti.
Ben Olsam ATS almazdım ETS 2 DLC al daha iyi
ETS2 de hangi DLC leri önerirsiniz?
ATS Amerika'da yol sürüyorsunuz. ATS hakkında bildiğim bu kadar. ETS 2 için bütçeniz varsa map booster paketini alın. Yoksa scandinavia DLC alın.
30 Liram var ama bi tık daha güzel ve büyük bir map istiyorum sizce Black To Sea DLC güncelleme gelir mi?
Şahsen ben haritasını gayet yeterli buluyorum ama almak isterseniz Save 70% on American Truck Simulator - Washington on Steam washington haritası güzel duruyor.
Haritası ETS2 kadar varsa gerek yok bence yolları baya iyi bence.
ETS'de 200+ ATS'de 120+ saatim var. Sİngle oynadığım için ATS daha güzel. Yollar, manzaralar vs gerçekten çok iyi. Özelleştirme ve tır çeşitliliğinde ETS daha önde ama. Bende ETS oynarken ATS'yi ne yapayım diyordum ama bir oynayınca ETS oynamaz oldum :). Daha bir farklı geliyor.
Hangi DLC leri önerirsiniz? Ve hangi oyuna 14,75 e ATS alsam 15,75 kalıyor.
ETS 2 oynayabilirsin ama Truckers MP’den uzak dur. Hızlı ve öfkeliden fırlamış tırcıların içinde devrilmeden 10 dakika yol gidemiyorsun.
Çok oynadım hocam.

30 liram var ama bir tık daha güzel ve büyük bir map istiyorum sizce Black to sea DLC güncelleme gelir mi?

Map booster paketinde road to Black sea, vive la france, scandinavia DLC, beyond the baltic sea, going east DLC mevcut. Güncelleme gelir mi bilemem. Şu an Rusya için DLC üzerinde çalışıyorlar. Rusya DLC sonrası belki yaparlar. Bu siteden haritadan bölgeleri ve DLC hakkında kabataslak bilgi sahibi olursunuz.

Map booster paketinde road to Black sea, vive la france, scandinavia DLC, beyond the baltic sea, going east DLC mevcut. Güncelleme gelir mi bilemem. Şu an Rusya için DLC üzerinde çalışıyorlar. Rusya DLC sonrası belki yaparlar. Bu siteden haritadan bölgeleri ve DLC hakkında kabataslak bilgi sahibi olursunuz.
Hocam Beyond the Baltic Sea veya Road to Black sea ilgimi çekiyor güncelleme gelirse her türlü Türkiyenin olduğu paketi alırım çünkü daha iyi.

Geri
Yukarı