Euro Türkiye Takımı Arayanlar

Blizzart

Hectopat
Merhaba arkadaşlar görüyorum ki hala Server'da takım arayanlar var. Şu kadarını söyleyeyim, Amerika Server'ı kadar yaygın olmasa da, Avrupa'da da bir topluluk var. Kimisini tanıyoruz, kimisinden haberimiz bile yok. Genelde takım maçlarıyla yendiğimiz Türkler'i "Ezmek" yerine kendi grubumuza katıyor, ve daha da büyüyoruz. Orjinal takımımız LoL'ün çıkışına yakın bir tarihte toplanmış ve uzun bir süre Server'i salladıktan sonra benim ayrılmamla dağılmıştır. Şimdi o takımı yeniden topluyorum, oyuncu eksiklerimiz var, ama zamanla her şey.

Bu konuyu açmama cesaret veren şey, Avrupa'daki en iyi oynayan Türk'ler olmamız ve hiç bir takım savaşını kaybetmemiş olmamızdır. Win/Lose Ratio'muzdaki hoşnutsuzluk,(Şayet varsa) takımın mozaik olması, nadiren takımın toplanabilmesi sonucu Solo atılan oyunlardaki takım dengesizliğine nedendir.

Sırasıyla şu insanlara ulaşabilirsiniz;

TheBlizzart - Bahadır

Baba Yorgun - Emrah

Clammy - Uğur

İQuit - Recep

Emrah bize yeni katılmıştır, kendisiyle genelde Solo oyun attık. Henüz orjinal takımımızı göremedi, fakat kendisine güvenim tamdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar görüyorum ki hala Server'da takım arayanlar var. Şu kadarını söyleyeyim, Amerika Server'ı kadar yaygın olmasa da, Avrupa'da da bir topluluk var. Kimisini tanıyoruz, kimisinden haberimiz bile yok. Genelde takım maçlarıyla yendiğimiz Türkler'i "Ezmek" yerine kendi grubumuza katıyor, ve daha da büyüyoruz. Orjinal takımımız LoL'ün çıkışına yakın bir tarihte toplanmış ve uzun bir süre Server'i salladıktan sonra benim ayrılmamla dağılmıştır. Şimdi o takımı yeniden topluyorum, oyuncu eksiklerimiz var, ama zamanla her şey.

Bu konuyu açmama cesaret veren şey, Avrupa'daki en iyi oynayan Türk'ler olmamız ve hiç bir takım savaşını kaybetmemiş olmamızdır. Win/Lose Ratio'muzdaki hoşnutsuzluk,(Şayet varsa) takımın mozaik olması, nadiren takımın toplanabilmesi sonucu Solo atılan oyunlardaki takım dengesizliğine nedendir.

Sırasıyla şu insanlara ulaşabilirsiniz;

TheBlizzart - Bahadır

Baba Yorgun - Emrah

Clammy - Uğur

İQuit - Recep

Emrah bize yeni katılmıştır, kendisiyle genelde Solo oyun attık. Henüz orjinal takımımızı göremedi, fakat kendisine güvenim tamdır.
Win ve Lose oranlarınız arasında pek fark yok. Merak ettim, nasıl Team Fight kaybetmediniz ?

Öncelikle güvenin için teşekkür ederim. Senle tanışalı 1 hafta falan oldu. :) Ama iyi iş çıkarttık, sayende Rammus'la penta yaptım. :) Şaka bir yana, Türk'lerin bir arada olması, birlikte oyun atılması gayet hoş. Eğer Avrupa sunucusunda yalnız takılan, sıkılan kişiler varsa, aramıza gelebilirler...

Baba Yorgun - Emrah

Cemal, dikkatli oku lütfen, takımımız mozaik, çok nadir toplanıyoruz ve oyunların geneli Solo. O yüzden Win Lose çelişmesi olabilir.

Emraaaah ! Hadi 30 ol da Ranked'lere girelim artık. Şu takımı yeniden kuralım ! E-Mail'ini özelden atsana Emrah bana.

Ah pardon seni unuttum Cremiesto çok özür dilerim. İş yerindeyim ben, şu an akşam 7-8 gibi evde oluyorum. Beni eklersen, akşam gelince oyun atarız Emrah, sen, ben. Bizimkilerin geleceği olursa, 5'leniriz. Ekle beni, ben şu an girecek konumda değilim. "TheBlizzart "

Kardeş beni de eklersen sevinirim. İngilizce bilmeyen Avrupa'lılardan da sıkıldım. Adamlarla anlaşamıyoruz 15 Level'ım şuan, ama takım 5 kişi olsun yeter benim için. (fatherofdevil) EU'da oynayanlar görmüştür.

Arkadaşlar hepinizi oyundan ekledim. İki tane daha sevdiğim abilerim var. Eskiden internet kafede oynardık. Ama orayı kapattılar. Onlar evde oynuyor, ben ise kafede. Türk'lerle beraber oynamak isterdim.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı