Europa universal 4 nasıl bir oyun?

Maryo

Hectopat
1-GT730 2 GB DDR3 ve 4 GB RAM ile oynayabilir miyim?
2-öğrenmesi uzun sürer mi?
3-Sarar mı?(Strateji oyunlarında eğleniyorum)
4-çok fazla mekanik var mı?

1-GT730 2 GB DDR3 ve 4 GB RAM ile oynayabilir miyim?
2-öğrenmesi uzun sürer mi?
3-Sarar mı?(Strateji oyunlarında eğleniyorum)
4-çok fazla mekanik var mı?

Strateji seviyorsanız EU4 tam size göre diyebilirim çok kolay değil ama oynayarak öğreniyorsunuz bence oyun sizi sarar çünkü güzel.

Bir oyun için günde minimum 2-3 saat alıyor diyebilirim. 10 yılı geçmek bazı zamanlarda 1 saat bile sürebiliyor. Ama çok güzel oyundur. 1ayda 200 saat yapmıştım.

İşlemci modelini belirtirsen daha iyi olur çünkü yoğun olarak kullanan bir oyun ona göre net bir şey söyler arkadaşlar, öğrenmesi uzun sürer çok fazla mekaniği var oyunun ama öğrendikten sonra gayet keyif verici bir oyun.

İşlemci modelini belirtirsen daha iyi olur çünkü yoğun olarak kullanan bir oyun ona göre net bir şey söyler arkadaşlar, öğrenmesi uzun sürer çok fazla mekaniği var oyunun ama öğrendikten sonra gayet keyif verici bir oyun.
i5-4460
Oynama fırsatı bulamadığım ama HOI IV ile sık sık karşılaştırılan bir oyun.
çünkü bildiğim kadarıyla bu oyun moderm çağdan öncesinde geçiyor ve ikisi de aynı yapımcıdan çıkma
derslerimden kalan boş vakitlerimde hem beynimi geliştirmek hem eğlenmek için alıcam

i5-4460.

Çünkü bildiğim kadarıyla bu oyun moderm çağdan öncesinde geçiyor ve ikisi de aynı yapımcıdan çıkma.

Oynayabilirsin yalnız oyunun hız ayarları sıkıntı muhtemelen 3-4 arası oynarsın, 4 GB RAM soru işareti yaratmadı değil bende işlemcin yeterli ekran kartına fazla ihtiyaç duymuyor oyun ama RAM konusuna bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı