Ev bilgisayarı için güvenlik önlemleri

485258

Decipat
Bilgisayarıma yeni format attım Windows 8.1 Pro 32 Bit yükledim. Artık bilgisayarıma bulaşan virüslerden sıkıldım ve format atmaktan da sıkıldım. Sistemim düşük olduğu için sistemi yormayan kaliteli virüs programı önerebilir misiniz? Ayrıca ne gibi güvenlik önlemleri almalıyız? Ne önerirsiniz?

Eğer daha önce böyle bir rehber varsa direk link de atabilirsiniz. Artık yeter virüslere karşı savaş açıyorum.
:D

ESET çok fazla yormuyordu hatırladığım kadarıyla fakat tam emin değilim, güvenlik önlemi olarak güvenilir olmayan yerlere tıklamayın, oralardan bir şeyler indirip açmayın, ayrıca korsan kullanmayın.

Korsan oyun, yazılım gibi şeylerden uzak durun.

ESET çok fazla yormuyordu hatırladığım kadarıyla fakat tam emin değilim, güvenlik önlemi olarak güvenilir olmayan yerlere tıklamayın, oralardan bir şeyler indirip açmayın, ayrıca korsan kullanmayın.
Xpadder diye bir program var. Joystick i vites olarak olarak kullanmamıza yarıyor. Orjinal sitesinden resmî olarak indirsem sorun çıkar mı. Bide TotalVirüs ile taratmam da fayda var herhalde

Sistemi yormayan bir AV arıyorsanız ESET Internet Security tartışmasız liderdir.

Alternatif arıyorsanız KSC Free kullanılabilir, ancak çeşitli sistemlerde ağ bağlantısını yavaşlattığı biliniyor.

Ev kullanıcısı olarak korsan ile uğraşmıyor, Microsoft Store haricinde yalnızca üreticilerin sayfasından yazılım indiriyorsanız Windows Defender yeterlidir, haftada bir periyodik Hitman.Pro ve ESET Scanner hızlı taramalarını yapabilirsiniz.

Gir kardeş buna satın ala tıkla bekle Kaspersky ara %50 indirim iste. Verdiklerinde gir daha ucuza kullan başka bir şeye ihtiyacın yok. Eğer kod vermezlerse link verirler onların verdiğinden alırsın. Bitimine yakın yenilemede %50 indirim veriyor bu şekilde ucuza daha güvenli bir yazılım kullanmış olursun her sene.

Sistemi yormayan bir AV arıyorsanız ESET Internet Security tartışmasız liderdir.

Alternatif arıyorsanız KSC Free kullanılabilir, ancak çeşitli sistemlerde ağ bağlantısını yavaşlattığı biliniyor.

Ev kullanıcısı olarak korsan ile uğraşmıyor, Microsoft Store haricinde yalnızca üreticilerin sayfasından yazılım indiriyorsanız Windows Defender yeterlidir, haftada bir periyodik Hitman.Pro ve ESET Scanner hızlı taramalarını yapabilirsiniz.
Hocam oyun oynarken kapatsam onun dışında açık bıraksam sorun çıkar mı. Fps düşürüyor

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı