Ev Elektriğindeki Sorunlar

Selahattin Gül

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Yaklaşık 5 senedir aynı evde oturuyoruz. Evin elektriklerin de hep bir sıkıntılar yaşadık. Örneğin klimayı açtığımızda televizyona bağlı olan hoparlörden pat diye bir ses geliyor. Onun dışında taşındığımızdan bu yana evde 10 tane lamba varsa bugüne kadar 6 tanesi ayakta kaldı. Diğerleri artık çalışmıyor. Elektrikçi getirdik ancak adam hiçbir şeyin olmadığını söyledi, sözde her şey tıkır tıkır çalışıyormuş.

Asıl beni delirten konuya geliyorum. Evde prizlerin az olmasından dolayı benim modemin bağlı olduğu prizde "viko" marka üçlü papatya priz var. Annem elektrik süpürgesi veya başka bir cihaz taktığında modemin internet bağlantısı gidiyor. Sanki modeme reset atmışım gibi oluyor. Bu haliyle beni delirtiyor. Bugüne kadar kaç tane modem sahibi oldum bilmiyorum. Hepsinde aynı şey oldu. Sizce sorun nedir? Bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı