Ev içi internet tesisatını yenilemek

Lethium6161

Hectopat
Arkadaşlar her yerden araştırdım TT'yi arayıp sordum ve altyapım 45Mbps destekliyormuş. Fakat modem arayüzünde en fazla 24Mbps diyor. Acaba TT'nin elit hizmet ekibini çağırsam düzeltme yaparlar mı? Taahhüdün bitmesine 1.5 ay var interneti TurkNet yapacağım fakat ilk önce bu sorunu düzeltmem lazım sanırsam.

Arkadaşlar her yerden araştırdım TT'yi arayıp sordum ve altyapım 45Mbps destekliyormuş. Fakat modem arayüzünde en fazla 24Mbps diyor. Acaba TT'nin elit hizmet ekibini çağırsam düzeltme yaparlar mı? Taahhüdün bitmesine 1.5 ay var interneti TurkNet yapacağım fakat ilk önce bu sorunu düzeltmem lazım sanırsam.

Elektrikçiler de yapar o işi. İlla onu çağırmana gerek yok. Ve tam emin ol tesisat kaynaklı sorun olduğundan.

Bana da aynısını dediler. Yüzlerce lira harcadım iç tesisata. Sonuçta ne oldu peki, altyapı sorunlu çıktı. :D

TT çalışanlarına sorabilirsin. Rica edersin biraz muhbbet et sor alt yapım ne destekliyor diye. Onlar bilgi verir.
İşte sorduğumda 45mbps diyorlar. Müşteri hizmetlerine sordum, bayiye gidip sordum, altyapı sorgulamaları yaptım. Her yerde 45mbps diyor fakat modem arayüzünde 24 diyor. Ben de 1.5 ay sonra TurkNet'e geçeceğim. Bu sorunu çözmem lazım.
@Bahacprz acaba müşteri hizmetlerini arayıp derdimi anlatsam çözüm sunarlar mı?

Modemde yazan tahminimce TT'nin size Max verdiğidir. Hiç masraf yapmadan ilk TurkNet'e geçin ondan sonra sorun olursa kontrol yaparsınız hız aynı ise tesisatı değiştirirsiniz.
İşte sorduğumda 45Mbps diyorlar. Müşteri hizmetlerine sordum, bayiye gidip sordum, altyapı sorgulamaları yaptım. Her yerde 45Mbps diyor fakat modem arayüzünde 24 diyor. Ben de 1.5 ay sonra TurkNet'e geçeceğim. Bu sorunu çözmem lazım.
@Bahacprz acaba müşteri hizmetlerini arayıp derdimi anlatsam çözüm sunarlar mı?

TT sorsan bir şey yapmazlar. Adamlara time out oluyor teste diyorum time out ne diye soruyor.

Modemde yazan tahminimce TT'nin size Max verdiğidir. Hiç masraf yapmadan ilk TurkNet'e geçin ondan sonra sorun olursa kontrol yaparsınız hız aynı ise tesisatı değiştirirsiniz.

TT sorsan bir şey yapmazlar. Adamlara time out oluyor teste diyorum time out ne diye soruyor.
Hahahaha adamlarda sorun yok, sorun olan bunları işe alan müdürlükte.
@Bahacprz dediğiniz gibi yapacağım. İnşAllah olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı