Ev için metresi 50-60 TL olan LED lamba önerisi

elon_muskk

Hectopat
Merhabalar, babam eve LED ışık almaya karar verdi, ben de duyar duymaz burada konu açıp öğrendiklerimi babama söyleyeceğim .

Babam elektrikçiyle konuştuğunda "Metresi 5 TL olan da var, 50 TL olan da var." demiş. Babam da bunun üzerine kaliteli almak istemiş. Sizin önerileriniz nelerdir? Madem o kadar para vereceğiz, uzaktan renk kontolü falan gibi özellikleri de olsun istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi ev için tavana. (Hani tavanda boşluk olur ya LED için.) Cevaplar için şimdiden teşekkürler :D.

Son düzenleme:
Merhabalar, babam eve LED ışık almaya karar verdi, ben de duyar duymaz burada konu açıp öğrendiklerimi babama söyleyeceğim.

Babam elektrikçiyle konuştuğunda "metresi 5 TL olan da var, 50 TL olan da var." Demiş. Babam da bunun üzerine kaliteli almak istemiş. Sizin önerileriniz nelerdir? Madem o kadar para vereceğiz, uzaktan renk kontolü falan gibi özellikleri de olsun istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi ev için tavana. (Hani tavanda boşluk olur ya LED için.) cevaplar için şimdiden teşekkürler :D.

Oturma odası veya salon pavyona dönecek desene. Bence oturma odası veya salona RGB renkler gereksiz zaten kullandırmazlarda tek renk olması kafi.

Merhabalar, babam eve LED ışık almaya karar verdi, ben de duyar duymaz burada konu açıp öğrendiklerimi babama söyleyeceğim.

Babam elektrikçiyle konuştuğunda "metresi 5 TL olan da var, 50 TL olan da var." Demiş. Babam da bunun üzerine kaliteli almak istemiş. Sizin önerileriniz nelerdir? Madem o kadar para vereceğiz, uzaktan renk kontolü falan gibi özellikleri de olsun istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi ev için tavana. (Hani tavanda boşluk olur ya LED için.) cevaplar için şimdiden teşekkürler :D.

Bu bir örnek daha ucuzları da var 5 metresi 30TL falan internete kumandalı kapalı alan LED'i yazarsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı