Ev için modem önerisi

Tugay

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Arkadaşlar bir modem almak istiyorum. Modemler hakkında hiçbir bilgim yok , hem notebook'um için hem de masaüstü bilgisayarım için bir modem istiyorum. Marka, model, üstün çekim gücü ya da ne bileyim herhangi bir takıntım yok. İşimi görecek bir modem arıyorum. En fazla 2 oda mesafe olur modemle aramda. Bir kesinti yaşamak istemiyorum; eğer ihtiyaçlarımı karşılayacak ucuz bir modem önerirseniz çok sevindirirsiniz beni. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen nedir? Ev kaç odalı ve duvarlar kalın mı?

Ev 6 odalı , duvarlar ise normal bir ev duvarı kalınlığında, ne ince nede kalın. Ortalama bir apartman duvarı :)

Önerdiğiniz modemlere baktım, bütçem çok fazla değil. 120, duruma göre 150 TL olabilir . Modemi evin tam orta noktasına koymayı planlıyorum. Genel olarak bulunacağım 2 oda var ( oturma odası ve kendi odam ). Oturma odasıyla arasında 1 duvar var sadece ama kendi odamla arasında yaklaşık 2 duvar + biraz mesafe. Bir şey indireceksem modemin bulunduğu odaya gidebilirim, sorun olmaz, ama diğer noktalardan bağlantıda bir sorun yaşamazsam benim için her şey hoş olur.

VATAN COMPUTER - ASUS - DSL-N10 150MBPS KABLOSUZ-N ADSL2+ 4 PORT MODEM - Modemler

Bu modem önerilen en ekonomik cihaz. Sizce isteklerimi karşılar mı?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı