Ev İnterneti Başvurusu Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
ev interneti alırken dikkat edilmesi gerekenler

Ev interneti başvurusu yapmadan önce, düşünmeniz ve kontrol etmeniz gereken birçok şey var. Eviniz için internet bağlatma süreci, bir ürün almaktan çok daha uzak bir işlem. Bu sebeple atılması gereken adımları birlikte inceliyoruz. Evlerimize internet bağlatmaya karar verdiğimiz andan itibaren, ihtiyacımız olan hız ve altyapımızın desteklediği teknolojiler ile alabileceğimiz hız gibi çeşitli etkenler meydana çıkıyor. […]

Devamı: Ev İnterneti Başvurusu Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Hocam anladık, iyi kötü sponsorunuz ama bu tarz konularda sadece İSS olarak TurkNet'i göstermeniz de hoş değil. Haber içeriğini doğrudan TurkNet reklamı olarak yorumladım.

Hocam anladık, iyi kötü sponsorunuz ama bu tarz konularda sadece ISS olarak TurkNet'i göstermeniz de hoş değil. Haber içeriğini doğrudan TurkNet reklamı olarak yorumladım.

Bende TurkNet kullanan birisiyim memnun degilim sahsen her ay zam geliyor 35 Mbps internete 130 TL vermek ustune her ay zam gelmesi cidden kotu bir durum. Ovulecek tek yani tahaddut yok.

Bende TurkNet kullanan birisiyim memnun degilim sahsen her ay zam geliyor 35 Mbps internete 130 TL vermek ustune her ay zam gelmesi cidden kotu bir durum. Ovulecek tek yani tahaddut yok.
O hızda kullanmak zaten mantıklı değil bence ama 90'dan 130'a çıktı onun dışında zam olmadı diye biliyorum. Haziran 2023'e kadar sabit fiyat garantisi diye yazıyordu sitede ayrıca, sanırım.

Acikcasi ben haberlerini okuyorum Technopat'in ancak internet ile ilgili haberlerde illaki TurkNet oluyor. Rahatsiz edici bir durum. Gecenlerde fiber internet ile ilgili bir haberde de TurkNet reklami gordum. Tek fiber internet TurkNet'te bizim haberimiz mi yok?

Hocam 35 Mbps internete 130 vermek sizin hatanız, almadan önce alabileceğiniz maksimum hızı ölçmediniz mi? Her ay zam gelmiyor ayrıca 2 3 ay önce geldi bir sonraki zam da 2023 Haziran'dı sanırım o zamana kadar gelmeyecek . Ben de D-Smart internetten TurkNet'e geçtim şu an ortalama 89 Mbps download 14 Mbps upload alıyorum fiyatı bu seviyeye göre uygun tabii imkanı olan Superonline vs düşünebilir ama 200 300'den aşağı bulacağını sanmıyorum şahsen. Ayrıca reklam konusunda haklılar yazan arkadaşlar, yorum sayfası sponsor alabilir ama bu kadar olmaz bence daha objektif olmalı diye düşünüyorum. Aşırı reklam olunca internet güzel de olsa uzaklaştırıyor insanı.

O hızda kullanmak zaten mantıklı değil bence ama 90'dan 130'a çıktı onun dışında zam olmadı diye biliyorum. Haziran 2023'e kadar sabit fiyat garantisi diye yazıyordu sitede ayrıca, sanırım.

Yok be her ay 10 TL zam geliyor zam gelirse yazarım buraya ama hep oyle oldu şu ana kadar 10 TL artıyor.

Hocam 35 Mbps internete 130 vermek sizin hatanız, almadan önce alabileceğiniz maksimum hızı ölçmediniz mi? Her ay zam gelmiyor ayrıca 2-3 ay önce geldi bir sonraki zam da 2023 Haziran'dı sanırım o zamana kadar gelmeyecek. Ben de D-Smart internetten TurkNet'e geçtim şu an ortalama 89 Mbps download 14 Mbps upload alıyorum fiyatı bu seviyeye göre uygun tabii imkanı olan Superonline vs düşünebilir ama 200 300'den aşağı bulacağını sanmıyorum şahsen. Ayrıca reklam konusunda haklılar yazan arkadaşlar, yorum sayfası sponsor alabilir ama bu kadar olmaz bence daha objektif olmalı diye düşünüyorum. Aşırı reklam olunca internet güzel de olsa uzaklaştırıyor insanı.

Mbps artıkça 10 TL fark istiyor 130 TL bu kadar diyor ADSL geç diyor VDSL kullanırım daha iyi.(ADSL geçtim VDSL 30 Mbps fark almıyoruz dedi 70 kadar fark alıyoruz dedi de tam hatırlamıyorum ama durum bu belki de ADSL'den VDSL geçtim diyedir)

Son düzenleme:
Yok be her ay 10 TL zam geliyor zam gelirse yazarım buraya ama hep oyle oldu şu ana kadar 10 TL artıyor.

Mbps artıkça 10 TL fark istiyor 130 TL bu kadar diyor ADSL geç diyor VDSL kullanırım daha iyi.

Hocam vallahi ben 2 aydır, arkadaşım 1.5 senedir kullanıyoruz en son ki genel zamdan sonra ve önce hiçbir zam yapılmadı. Bir sorun çevrenize belki başka bir şey vardır sizde paket vs.

Geri
Yukarı