Ev Telefonu Kullanıldığında İnternet Gidiyor

Trexa

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Evde internet kullanırken ev telefonu çalınca veya birini aradığımzda internet gidiyor. Ev telefonu ile internet aynı kablodan geldiği için mi gidiyor anlamadım. Oyuna giriyorum tam yerinde ev telefonunu açıyorlar veya çalıyor. Sinir krizi geçiriyorum. Bilen varsa lütfen yardım edin bu böyle devam etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat splitter ile ayrılıyor mu? Yoksa doğrudan mı gidiyor?
Splitter yoksa, splitter kullanılmalı.

Benim internetim de ev telefonu üzerinden geliyor ama senin yaşadığın sorunu önceden ben de yaşıyordum ama şu an canavar gibi inan çözümü bilmiyorum arıza kaydı bırak derim.

Evde internet kullanırken ev telefonu çalınca veya birini aradığımzda internet gidiyor. Ev telefonu ile internet aynı kablodan geldiği için mi gidiyor anlamadım. Oyuna giriyorum tam yerinde ev telefonunu açıyorlar veya çalıyor. Sinir krizi geçiriyorum. Bilen varsa lütfen yardım edin bu böyle devam etmez.

Aradaki splitter arızalı hocam onu değiştirin sorun düzelir.

Splitter kullanıyorum. Dediğiniz gibi ilk önce kabloların splitterdaki yerini kontrol edeceğim. Eğer doğru takılı iken yapıyorsa yeni bir splitter alacağım. Yorumlar için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı