Ev telefonuna gelen ilginç arama

Computer Geek

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 5 dakika önce ev telefonumuz arandı ve her zaman arayan numara ekranda gözükürdü. Bu sefer ekranda numara yazmıyordu. ---P--- şeklinde bir şey vardı. Telefonu açtığımda arkadan sesler geliyordu. Birkaç kere alo dememe rağmen cevap veren kimse olmadı. Gizli numara olunca ekrana böyle mi yansıyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ghostface olmasın? En sevdiğiniz korku filmi ne diye sormuş muydu (!)?

Hocam nasıl bir sesti? İnsan sesi mi, yoksa cızırtı sesi gibi bir şey mi? Yani demek istediğim gerçek bir ses miydi, yoksa teknolojik aletten gelen ses mi? Belki bozuk hattır. Bana olsaydı korkudan evden kaçardım. Gecenin 2'sinde tövbe tövbe. Ürpertici bir olay. İnternette hiç bir bilgi bulamadım.

Düzenleme: Hocam yazarken çok ürperdim fakat gizli numaraymış. Maalesef gerçek biri.
Umarım bir şey olmaz.

Bir şey olmaz muhtemelen trolluyorlar rastgele no çevirip benim dayım falan da yapiyomus gençken bu tarz değil de ev telefonları trollemeye elverişli oluyor.En kolayı ailenize soyleyin ve bi kaç gün hafif tetikte olun ne olur ne olmaz diye.

Ghostface olmasın? En sevdiğiniz korku filmi ne diye sormuş muydu (!)?

Hocam nasıl bir sesti? İnsan sesi mi, yoksa cızırtı sesi gibi bir şey mi? Yani demek istediğim gerçek bir ses miydi, yoksa teknolojik aletten gelen ses mi? Belki bozuk hattır. Bana olsaydı korkudan evden kaçardım. Gecenin 2'sinde tövbe tövbe. Ürpertici bir olay. İnternette hiç bir bilgi bulamadım.

Düzenleme: Hocam yazarken çok ürperdim fakat gizli numaraymış. Maalesef gerçek biri.
Umarım bir şey olmaz.
Yani böyle insan sesine benzer ses vardı ve ek olarak takır tukur bir şeyler konuyor gibi. Haklıyken haksız duruma düşmemek için asla küfür etmem böyle durumlarda çünkü her şeyin delil olarak kullanılacağını iyi bilirim. Birkaç saniye telefona cevap vermeyince zaten kapattım ve ailem de uyandı. Ev telefonunun fişini çektik, sabah tekrar takarız.
Bir şey olmaz muhtemelen trolluyorlar rastgele no çevirip benim dayım falan da yapiyomus gençken bu tarz değil de ev telefonları trollemeye elverişli oluyor.En kolayı ailenize soyleyin ve bi kaç gün hafif tetikte olun ne olur ne olmaz diye.

Yani böyle insan sesine benzer ses vardı, takır tukur bir şeyler konuyor gibi. Haklıyken haksız duruma düşmemek için asla küfür etmem böyle durumlarda çünkü her şeyin delil olarak kullanılacağını iyi bilirim. Birkaç saniye telefona cevap vermeyince zaten kapattım ve ailem de uyandı. Ev telefonunun fişini çektik, sabah tekrar takarız.

Aslında keşke çekmeseydiniz. Eğer trollüyorsa bir daha aramaz, farklı bir şeyse arardı. Duruma
göre hareket ederdiniz. Bilemiyorum, rahatsız edilmemek istiyorsanız çekebilirsiniz tabii ki.

Yaklaşık 5 dakika önce ev telefonumuz arandı ve her zaman arayan numara ekranda gözükürdü. Bu sefer ekranda numara yazmıyordu. ---p--- şeklinde bir şey vardı. Telefonu açtığımda arkadan sesler geliyordu. Birkaç kere alo dememe rağmen cevap veren kimse olmadı. Gizli numara olunca ekrana böyle mi yansıyor acaba?

Hocam yüksek ihtimal eve 5 dakika sonra çığlık gelecek çok dert etmeyin.

Keşke temizinden sövseydin ev telefonu zaten bulunmasi zor diye biliyorum.
Yok ama hiddetli bir şekilde alo dedim. Türk Telekom'u arasam arayan kaydını görüntüleyebilirler mi? Oraya bağlıyız da.
Aslında keşke çekmeseydiniz. Eğer trollüyorsa bir daha aramaz, farklı bir şeyse arardı. Duruma
göre hareket ederdiniz. Bilemiyorum, rahatsız edilmemek istiyorsanız çekebilirsiniz tabii ki.
Yani gece 2'de böyle bir şey olmuş, bir daha gecenin bir vakti ararsa daha sert olurdum. Ayrıca husumetlimiz falan da yok. Dümdüz ne akar, ne kokar bir hayatımız var kimseye bulaşmadan. Öyle bir şey olsaydı bir ihtimal yapabilecek kişileri düşünürdüm.

Hocam yüksek ihtimal eve 5 dakika sonra çığlık gelecek çok dert etmeyin.
Uyku haram olcak bu gece bana sanırım.

Yok ama hiddetli bir şekilde alo dedim. Türk Telekom'u arasam arayan kaydını görüntüleyebilirler mi? Oraya bağlıyız da.

Yani gece 2'de böyle bir şey olmuş, bir daha gecenin bir vakti ararsa daha sert olurdum. Ayrıca husumetlimiz falan da yok. Dümdüz ne akar, ne kokar bir hayatımız var kimseye bulaşmadan. Öyle bir şey olsaydı bir ihtimal yapabilecek kişileri düşünürdüm.
Ev telefonu olduğu için bilmiyorum normal telefon olsa bulunurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı