Ev ve fatura adresi farklı olursa ne olur?

hurafeistans829

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar teslimat adresine kendi evimizin adresini girdim fakat fatura adresi daha önceden babamın çalıştığı iş yerine kargo gönderdiğim için öyle kalmış. Bir sorun olur mu? Faturayı da bize getirirler değil mi?

Büyük ihtimal aynı adrese gönderirler 10 kere farklı adres girdim 1 firma bile göndermedi. Faturayı aldığın yere göre elektronik olarak isteyebilirsin.

Büyük ihtimal aynı adrese gönderirler 10 kere farklı adres girdim 1 firma bile göndermedi. Faturayı aldığın yere göre elektronik olarak isteyebilirsin.
Sağolun.
Hepsiburadadan almıştım, müşteri hizmetlerini aradım bir fatura zaten teslimat adresine ve dilerseniz e-fatura olarak da geliyormuş. Yani kargo ve fatura birlikte teslimat adresine gidiyor. Ürünü iade etmek vs. isterseniz sorun çıkabilir ama. ( Tanımadığınız birinin adına vs fatura ise) Edindiğim bilgiler bu yönde.

Arkadaşlar teslimat adresine kendi evimizin adresini girdim fakat fatura adresi daha önceden babamın çalıştığı iş yerine kargo gönderdiğim için öyle kalmış. Bir sorun olur mu? Faturayı da bize getirirler değil mi?
Faturanız genelde gelen kargonun içerisinde yer alıyor zaten. Ya da e-fatura kesip direkt mail atıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı