Ev ve ofis için Wi-Fi bağlantılı güvenlik kamerası önerisi

blenxi

Kilopat
Daha fazla  
Ev ve ofis kullanımına uygun 2 adet Wi-Fi bağlantılı kamera alacağım. Aciliyet şu an ev için, ihtiyaç kalmayınca ofise koyacağım. Güvenlik firmalarıyla yazıştım ancak kablolu bu sistemler fiyat bakımından çok fazla ve kullanım amacı için gereksiz geldi bana. İnternette araştırdığıma göre çoğunluk Xiaomi öneriyor ancak 2 modelini detaylı araştırdığımda sürekli kopmaların yaşandığını ve sebebinin kronik olduğuna dair yorumlar okudum. Daha önce bu ve farklı marka kullananların önerilerini bekliyorum.

Bütçeyi 2 kamera için toplam 1.000 TL olarak düşündüm ama esnek tutabilirim. Kayıt almasına gerek yok ancak SD kartla uzun vadede kayıt yapabilirsem daha iyi olur fakat şart değil. Kuracağım evde internet yok, sıfırdan bağlatacağım sadece kamera için. Dolayısıyla Wi-Fi bağlantısı üzerinden idare edeceğim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...arantili-p-HBV00000P42BI?magaza=OrkaTeknoloji

Önerebileceğim tek marka Xiaomi'dir

Onun dışında;

Xiaomi'de bir sorun çıkacağını zannetmiyorum, ben olsam Xiaomi alıp önüme bakardım.

Ben çok farklı bir marka kullandığımdan size önermeyi uygun görmedim kamerada problem çıkmadı lakin çok kaliteli olduğu söylenemez, bazen keşke Xiaomi olanı alsaydım diyorum :D.

İkinizin de önerdiği bu Xiaomi modeline bakmıştım ben de. Çevremde de kullanan çok ancak o yazılan kronik sıkıntıdan dolayı çok kararsız kaldım. Sürekli ağ kopma problemi olacaksa beni çok uğraştıracaktır.

Geri
Yukarı