Ev ve oyun için hızlı internet önerisi

tanane

Femtopat
Arkadaşlar ben Türk Telekom kullanıcısıyım ve hiç memnun değilim. Valorant'ta pingim çok yükseklere çıkıyor ve oyundan zevk alamıyorum, kırasım geliyor. O yüzden uygun fiyatlı, hem ev hem de oyun için, pingsiz bir internet araştırıyorum. Modem ile alacağım. Önerdiğiniz bir internet var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

IRamazanI

Picopat
Kendim NetSpeed VDSL kullanıyorum 35/6 Mbps paketini bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım bakımlar haricinde internet kesintisi olmuyor paket fiyatları 35/6 Mbps 86 TL.
70/8 Mbps paket 96 öneririm müşteri hizmetleri ve teknik ekip açısından çok iyiler.

Royzs

Picopat
Diğer internet sağlayıcıları hakkında pek bir bilgim yok fakat, Türk Telekom fiber internet kullanıyorum, kablosuz bir şekilde oyunlarda Max 15'e çıkıyor pingim tavsiye ederim, yine de diğer arkadaşların cevabını bekleyin.

millonertiger

Hectopat
Cezalı
Makaleler
4
Yer
Selanik
Altyapı önemli dostum.

Türk Telekom fiber var ise diğer ISS'lere yönebilirsin.

Düşük ping istiyorsan altyapında evin içine kadar fiber olmak zorunda.

L0cQ

Femtopat
Hocam internet sağlayıcılarından önce bir altyapı sorgulatın. Ve ona göre seçin derim. Çünkü bazı sağlayıcılar paket hızını veremiyor ve ping sorunları yaşanıyor, altyapı yüzünden. Onun dışında Türknet önerimdir. İyi forumlar.

smithblacksmith

Hectopat
Makaleler
9
Arkadaşlar ben Türk Telekom kullanıcısıyım ve hiç memnun değilim. Valorant'ta pingim çok yükseklere çıkıyor ve oyundan zevk alamıyorum, kırasım geliyor. O yüzden uygun fiyatlı, hem ev hem de oyun için, pingsiz bir internet araştırıyorum. Modem ile alacağım. Önerdiğiniz bir internet var mı?

Vodafone fiber kullanıyorum.
35 mbps/ 10 Mb/s veriyor.
80₺

İnternet kurulumunda verdikleri modem çok kötü internet sürekli kesiliyor ama kablo ile bağlantımda hiçbir sorun yaşamadım.

Kablo ile Valorant 16 ms.

nickyokaga

Centipat
Comnet öneririm.

Yukarı