Evangelion ne zaman güzelleşiyor?

Alex Casey

Decapat
Şu an 8. bölümdeyim ancak pek sarmadı. Birisi ilk 10 bölüm sabredin demişti ancak doğru mu bu? Genelde animeleri 7. 8. bölümlere kadar sarmazsa bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 20 den sonra psikolojik olarak sorgulamalar başlıyor ordan sonra çok iyi ama ilk 20 bölüm normal havarilerle aksiyon sahneleri arada benlik falan sorgulamalar var ama bence kesinlikle sabredin. Bittikten sonra sizi tatmin edicektir.

20. Bölümden sonra hikaye psikolojik olaylara kayıyor ve filmi de yaşanan olaylar üzerine gidiyor. 20 bölüm sabrederseniz güzel bir anime oluyor ama onun haricinde ilk 20 bölümü sıradan bir shounen anime tadında.

Hocam 20 den sonra psikolojik olarak sorgulamalar başlıyor ordan sonra çok iyi ama ilk 20 bölüm normal havarilerle aksiyon sahneleri arada benlik falan sorgulamalar var ama bence kesinlikle sabredin. Bittikten sonra sizi tatmin edicektir.
20. Bölümden sonra hikaye psikolojik olaylara kayıyor ve filmi de yaşanan olaylar üzerine gidiyor. 20 bölüm sabrederseniz güzel bir anime oluyor ama onun haricinde ilk 20 bölümü sıradan bir shounen anime tadında.
20 bölüm mü aman tanrım! Zaten anime 26 bölüm...

Geçenlerde benzer bir konu açtım, oradaki yorumları da okuyabilirsiniz. Yarım bırakmayıp bitirdim ama genel olarak abartıldığı kadar iyi olmadığını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı