Evcil Hayvanınız Öldüğünde Ne Hissettiniz?

Her canlı ölümü tadacaktır. Biz nasıl aile fertlerimiz öleceksek bir gün kediler, kuşlar da ölecektir.
Üzdüğünüze değmez değil, tabi üzüleceksiniz ama dünyanın sonu değil. Dünyada çok insan var annesi babası ölen.

O kuşu da o kadar seviyordum. Ölmesi benim için çok kötü oldu:(
11 senelik kızım Eylül ortasında melek oldu, yavruyken yolda bulmuştum. Askerlik hariç neredeyse ayrı olduğumuz gün yoktu. Bu sene yakın akrabalarım hayata gözlerini yumdu ama kedim çok daha fazla üzdü.

Eki Görüntüle 336151

Eki Görüntüle 336147

Senin kedinde sana baya yakınmış. Baya üzüldüm şuan:cry:

O kuşu da o kadar seviyordum. Ölmesi benim için çok kötü oldu:(
Bende aynı şeyi eski kusumda yaşadım. O kadar cana yakındı ki. Ah ah ismini duyduğum zaman bile aglayasim geliyor. Sen git dedemin acı biberlerini ye git amcamın buzlu suyuna dal [emoji3]. Keşke şuan yanimda olup beni gagalasa.

Bende aynı şeyi eski kusumda yaşadım. O kadar cana yakındı ki. Ah ah ismini duyduğum zaman bile aglayasim geliyor. Sen git dedemin acı biberlerini ye git amcamın buzlu suyuna dal [emoji3]. Keşke şuan yanimda olup beni gagalasa.

Artık sabahları kuş sesi yok:(

Artık sabahları kuş sesi yok:(
Ah ah. Acisina hiç dayanamadım o gün. En sevdiğim dostum ölmüş gibi hissettim. Şuan 1 adet daha eşek sıpam var[emoji3]. Ne olursa olsun eskileri unutamıyorum. Resmini, ismini gördüğüm, duyduğum zaman hüngür hüngür ağlıyorum. Nasıl özlüyorum anlatamam.

Bu kadar yazmış iken bir olayı anlatmak istiyorum; Bir gün okuldan çıktım adam kediyi ezip geçti. Ben bunu gördüğüm anda anlatamam ki öyle böyle değil acayip sinirlendim. Kelimelere sığdıramadım. Gaza basıp kaçtı. Arkadaşlarımı aradım ve o arabayı durdurdular. Yanina gittim insan gibi söyledim '' ben bu kedilere, köpeklere senden daha çok önem veriyorum ve emin ol bunlar senden daha insan dedim'' sonra bir de pişkin pişkin güldü. Bu konularda hiç dayanamam ve yakasından tutup arabanın camına gömdüm. Cam felan kırıldı orası ayrı. Öyle bir sinirlendim ki dayanamayıp kafayı gömdüm. Burnu felan kanadı. Polise gittim herşeyi anlattık. Hiç birşey demeyip oturdu. Olayın sonunda ben hakli çıktım ve gittim. Ondan sonra evime gidiyorum yine bu adama rastladım. Anlatıyor arkadaşlarına " bugün bir tane kedi ezdim veletler'den dayak yedim" diyor. Hiç ve hiç kendimi tutamadım bir tane daha kafa, yumruk çaktım. Şuan karşıma çıksa yine bir tane vururum orası ayrı. Ondan sonra kediyi yerden kazıya kazıya çıkarıp bir kutuya koyup gömdüm. Nasıl üzüldüm anlatamam. Neden anlattım bilmiyorum ama anlattım işte.

Ah ah. Acisina hiç dayanamadım o gün. En sevdiğim dostum ölmüş gibi hissettim. Şuan 1 adet daha eşek sıpam var[emoji3]. Ne olursa olsun eskileri unutamıyorum. Resmini, ismini gördüğüm, duyduğum zaman hüngür hüngür ağlıyorum. Nasıl özlüyorum anlatamam.

Bu kadar yazmış iken bir olayı anlatmak istiyorum; Bir gün okuldan çıktım adam kediyi ezip geçti. Ben bunu gördüğüm anda anlatamam ki öyle böyle değil acayip sinirlendim. Kelimelere sığdıramadım. Gaza basıp kaçtı. Arkadaşlarımı aradım ve o arabayı durdurdular. Yanina gittim insan gibi söyledim '' ben bu kedilere, köpeklere senden daha çok önem veriyorum ve emin ol bunlar senden daha insan dedim'' sonra bir de pişkin pişkin güldü. Bu konularda hiç dayanamam ve yakasından tutup arabanın camına gömdüm. Cam felan kırıldı orası ayrı. Öyle bir sinirlendim ki dayanamayıp kafayı gömdüm. Burnu felan kanadı. Polise gittim herşeyi anlattık. Hiç birşey demeyip oturdu. Olayın sonunda ben hakli çıktım ve gittim. Ondan sonra evime gidiyorum yine bu adama rastladım. Anlatıyor arkadaşlarına " bugün bir tane kedi ezdim veletler'den dayak yedim" diyor. Hiç ve hiç kendimi tutamadım bir tane daha kafa, yumruk çaktım. Şuan karşıma çıksa yine bir tane vururum orası ayrı. Ondan sonra kediyi yerden kazıya kazıya çıkarıp bir kutuya koyup gömdüm. Nasıl üzüldüm anlatamam. Neden anlattım bilmiyorum ama anlattım işte.

O tür insanlar da dışarıda insanım diye dolaşıyorlar:mad:

O tür insanlar da dışarıda insanım diye dolaşıyorlar:mad:
Bende ona yanıyorum ya. Bir tane daha böyle hikaye var.

İlkokuldayken öğle arasına çıktık. Karşımızda kuşçu var. Her çıktığımız zaman bir oraya ugrardik. Bir gün ugradik bir baktık ölen kuşu ortadan ikiye bölüp çöpe attı. Daha küçüğüm hiç birşey yapamadım. Bir şey olmaz dedi gecistirdi. Şimdi diyorum keşke onu bugün yapsa da bir kafa gömsem.

1 su kaplumbağam vardı anaokuldayken. Öldüğü zaman üzülmemiştim fazla heralde. Sonra yavru muhabbet kuşu aldık bir sene baktık sonra ne yazıkkı ilgilenemediğimizden dolayı onu sattık :(. O zaman üzülmüştüm baya.

Benim de muhabbet kuşum ölmüştü. Sanki bir yakınım ölmüş gibi ağladığımı hatırlarım. Onun eşi de son bir kaç ay önce bizdeydi, oda arabadan uçup gitti. Artık beslemeyi de düşünmüyorum. Beni yarı yolda üzüp bırakacaklarını biliyorum çünkü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı