Evde fitness için tavsiyeler

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Evde fitness hareketleri yaparken bu hareketleri karışık olarak yapıyordum.
Aklıma gelen şey günlere ayırsam bir gün kol antrenmanı bir gün göğüs gibi vücut gelişimi için etkileri nasıl olur tavsiyeleriniz nelerdir?

Adapte olmak için tüm vücut çalışın, haftada 3 gün, birer gün dinlenmeyle. Adapte olunduktan sonra tercihen 3 hafta tüm vücut, 3 hafta da split ya da farklı antrenman sistemlerini uygulayabilirsiniz, şahsen ben tüm vücut ve split arasında kaldığımdan bu sistemi uyguluyorum. Bünyeye göre kalori alımına dikkat edin. Bunların dışında göğüs için mutlaka ağırlık sehpası şart, tavsiye olarakta domyos 900 sehpayı öneririm.

Ayrı ayrı çalışınca daha çok adapte oluyorum sanki gelişme için bir etkisi olmazsa ayrı ayrı yapmayı planlıyorum.

Ayrı ayrı çalışınca daha çok adapte oluyorum sanki gelişme için bir etkisi olmazsa ayrı ayrı yapmayı planlıyorum.
Önerim yine belli bir süre için tüm vücut çalışmasıdır. Bu sayede bileşik egzersizlerde daha iyi hareket formu sağlarsınız, güç kazanımı olur ve ağırlığı kolayca arttırabilirsiniz. İyi bir altyapı istiyorsanız tüm vücut çalışma şart bence.

Önerim yine belli bir süre için tüm vücut çalışmasıdır. Bu sayede bileşik egzersizlerde daha iyi hareket formu sağlarsınız, güç kazanımı olur ve ağırlığı kolayca arttırabilirsiniz. İyi bir altyapı istiyorsanız tüm vücut çalışma şart bence.
Temiz bilgi, arkadaşa katılıyorum ilk başlarda Full Body daha çok iş görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı