Evde gülme sesi duyuyorum

Yok normalde olmuyor bugün teyzemde yatıya kalıyorum bilgisayarla oynarken gülme sesleri duyuyorum 1-2 saniyelik ama yatakta iken uyumaya çalıştığımda duyuyorum. Fakat bilgisayarda iken daha az.

Psikolojiktir ya da üstünüzde oturan birileri varsa muhabbet falan ediyorlardır. Gece gece komşular rahatsız olmasın diye sessiz sessiz gülmeye çalışıyorlardır. O yüzden arada bir gülme sesi duyuyorsundur.

Bilgisayar all in One olduğu için ve kulaklık girişide arkada olduğu için yetişmiyor önde olsa da yetişmez.
balikesir-valisi-sildak-tan-maskeli-kardan-ad-13873084_amp.png

Selamlar.
Teyzemlerde kalıyorum kuzenimde ama gece bilgisayarla oynarkende yakalanmaktan korkuyorum.
Sürekli gülme sesi duyuyorum ya kafamda ya da evde ciddi diyorum. Ne olur dalga geçmeyin.
Dalga geçmek için demiyorum bildiğin sureleri güzelce oku eğer bilmiyorsan Nas suresine bak internetten oku bi güzel anlamını da oku sonra soldan sağa doğru üfle bi kere istersen sonra eline de üfle göğsüne koy elini çok rahatlarsın bana çok olurdu böyle şeyler hep işeyarardı bende.

Hocam yakin zamanda FNAF oynadınız mı?
Belki buna benzer ses duyuyorsanız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
diye sordum.
Muhtemelen psikolojiktir.

Yakalanıp-yakalanmama konusunda istemsizce girdiğiniz stres bilinç altınıza da yansır
Bu stres garip garip sesler duymanızı da sağlar. Yani psikolojinizi ve gerçeklik algınızı etkiler.
Strese girmekten kaçının hocam. Sesli Halüsinasyon görüyorsunuz büyük ihtimalle. Paranormal bir şey yok. Mesela yatakta iken garip garip şeyler düşünüp strese girerseniz yatağın titrediğini ve garip garip triplere girdiğinizi görebilirsiniz. Stresten kaynaklı bir durum.

Geri
Yukarı