Evde istenmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AnotherJourney

Hectopat
Katılım
25 Aralık 2019
Mesajlar
5.037
Çözümler
16
bu sene 500k yaptım sayısalda 300 e çekip diyetisyenlik yazmayı düşünüyordum ama işte bu olaylar daha kötü duruma gelınce ondan da ümidi kestim gibi,suanda zorla da olsa çalişiyorum bu senede olmazsa 4 yillik, mecburen 2 yıllık yazıp evden ayrılıcam.
Sayısalınız iyi ise üstüne biraz sözel koyup eşit ağırlıkts güzel bir derece yapabilirsiniz.
 

XEfe.Bey

Hectopat
Katılım
16 Nisan 2021
Mesajlar
6.991
Makaleler
2
Çözümler
2
Çileklikek bizim yapacağımız bir şey yok, çoğumuzun ailesinde bu tür problemler var. Ailenizle sorunlarınızı kavga ederek değil de, uygun bir vakitte konuşarak çözmeye çalışın. En azından sonucu %50 değiştirme şansın oluyor.
Bu mesajıma beğenmedim atan sevgililer hocalarım, ben sadece kendi fikrimi yazdım. Ayrıca bu konu gerçeğe benzemiyor zaten. Kullanıcının bir önceki ismi Mehmet. İsmi Mehmet olan birisi nasıl tesettürlü olabilir? 😀
 

Kadirz123

Hectopat
Katılım
13 Ağustos 2018
Mesajlar
2.755
Çözümler
10
Yer
İzmir
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Bu kadar baskıcı ailelerin ve dine bu kadar bağımlı insanların gerçek olduğunu görmek canımı yakıyor. Çocuklarına yaşattıklarının haddi hesabı yok. Daha önce benzer durumlarla karşı karşıya kalan arkadaşlarım da oldu yine sosyal medya üzerinde tanışıp bu konuları konuştuğum insanlar da oldu. Din cidden çok büyük bir silah ve çok kötü kullanılıyor şu an.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı