Evde kaybolan Mi Band 4 cihazi nasıl bulunur?

Titreşim sesi çok az olduğu için gelmiyordu bende Bluetooth konumuyla bulabildim yine de sağ olun varolun.

Merhaba Bluetooth konumuyla nasıl buldunuz? Detaylı anlatır mısınız?
Titreşim sesi çok az olduğu için gelmiyordu bende bluetooth konumuyla bulabildim yinede sağolun varolun
Merhaba bluetooth konumuyla nasıl buldunuz detaylı anlatır mısınız
Titreşim sesi çok az olduğu için gelmiyordu bende bluetooth konumuyla bulabildim yinede sağolun varolun
Adınıza sevindim. Mi Fit üzerinden zil sesi çaldırıp direk bulabilirdiniz. 20 gün olmuş konu ile bu mesaj arasında. 20 gün boyunca iyi aramışsınız 😃
Nasıl çaldırabiliriz o özelliği mi fit üzerinden bulamadım. Karda kayboldu sesli olarak çaldırıp bulabilir miyim tarif eder misiniz

Son düzenleme:
Merhaba Bluetooth konumuyla nasıl buldunuz? Detaylı anlatır mısınız?

Merhaba Bluetooth konumuyla nasıl buldunuz detaylı anlatır mısınız?

Nasıl çaldırabiliriz o özelliği mi fit üzerinden bulamadım. Karda kayboldu sesli olarak çaldırıp bulabilir miyim tarif eder misiniz?

Ble scanner adlı uygulamayı indiriyorsunuz ondan sonra kaybolan bölgeye yaklaşıp uygulama arayüzündeki yakın Bluetooth'lu cihazların konumu gözükecektir. Oradan Mi Band 4 isimli yazı çıkacaktır. Yazıya tıklayın. Bu sayede Bluetooth adresini kopyalamış oldunuz. Ardından find Mi Band uygulamasını indirip arama kısmına yapıştırın. Bu uygulama sayesinde siz cihaza yakınlaştıkça o gösterecektir. Titreşim konusuna gelecek olursak mi fit uygulamasından sağ alttaki profil kısmına basın. Ardından cihazlarım kısmından saatinizi bulun. Bu kısım saatinizi kontrol etmenizi sağlayacaktır. Biraz aşağıya kaydırdıktan sonra bilekliğimi bul kısmına basın. Titreşim verecektir. Şahsen kar altında titreşimin duyulabileceğini sanmıyorum ama 1. yol kullanılabilir.

Ble scanner adlı uygulamayı indiriyorsunuz ondan sonra kaybolan bölgeye yaklaşıp uygulama arayüzündeki yakın Bluetooth'lu cihazların konumu gözükecektir. Oradan Mi Band 4 isimli yazı çıkacaktır. Yazıya tıklayın. Bu sayede Bluetooth adresini kopyalamış oldunuz. Ardından find Mi Band uygulamasını indirip arama kısmına yapıştırın. Bu uygulama sayesinde siz cihaza yakınlaştıkça o gösterecektir. Titreşim konusuna gelecek olursak mi fit uygulamasından sağ alttaki profil kısmına basın. Ardından cihazlarım kısmından saatinizi bulun. Bu kısım saatinizi kontrol etmenizi sağlayacaktır. Biraz aşağıya kaydırdıktan sonra bilekliğimi bul kısmına basın. Titreşim verecektir. Şahsen kar altında titreşimin duyulabileceğini sanmıyorum ama 1. yol kullanılabilir.
Bilgileriniz için çok teşekkür ederim fakat find mi band uygulamasını kullanırken çok sapıtıp bazen alakasız yerlerde geziyor gibiyim ve karın altında 2. Günü oldu. Bir ara program great diye gösterdi kazdım ama bulamadım hala maalesef. Başka önerebileceğiniz program var mı?

Ble scanner adlı uygulamayı indiriyorsunuz ondan sonra kaybolan bölgeye yaklaşıp uygulama arayüzündeki yakın Bluetooth'lu cihazların konumu gözükecektir. Oradan Mi Band 4 isimli yazı çıkacaktır. Yazıya tıklayın. Bu sayede Bluetooth adresini kopyalamış oldunuz. Ardından find Mi Band uygulamasını indirip arama kısmına yapıştırın. Bu uygulama sayesinde siz cihaza yakınlaştıkça o gösterecektir. Titreşim konusuna gelecek olursak Mi Fit uygulamasından sağ alttaki profil kısmına basın. Ardından cihazlarım kısmından saatinizi bulun. Bu kısım saatinizi kontrol etmenizi sağlayacaktır. Biraz aşağıya kaydırdıktan sonra bilekliğimi bul kısmına basın. Titreşim verecektir. Şahsen kar altında titreşimin duyulabileceğini sanmıyorum ama 1. yol kullanılabilir.

Ben de çaylikta kaybettim aradım bulamadım, internette araştırdım yine bulamadım forumlara bakayım dedim buradaki forumu okudum, tam geçecektim ikinci sayfayı gördüm bilginize rastladım. Eğer yarın bulursam bu bilgi sayesinde size çok dua edeceğim. Teşekkürler.

Ben de çaylikta kaybettim aradım bulamadım, internette araştırdım yine bulamadım forumlara bakayım dedim buradaki forumu okudum, tam geçecektim ikinci sayfayı gördüm bilginize rastladım. Eğer yarın bulursam bu bilgi sayesinde size çok dua edeceğim. Teşekkürler.
Rica ederim ne demek.. umarım bilekliği bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı