Evde laptopun içi temizlenir mi?

ÖylesineBiri01

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben evde laptopumun kasasını açıp içindeki fanları temizlemek tozlarını almak istiyorum. Evde böğle bir şey yapabilmem mümkün mü? Biraz korkuyorum da yapsam bir şey olur mu? Zorlanır mıyım yapmalıyım? Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen bunları dinleme eğer bir şeyi yapmaktan çekinirsen öğrenemez veya o işte ilerleyemezsin herşeyi para vereyim yaptırayım diye düşünme. en kötü telefonumun ekranı bile kırılsa, batarya yenilemem gerekse bu işleri bile evde kendim yapabiliyorum korkma yap anca bu şekilde öğrenirsin.

Biraz garip olacak ama Bu temizlik ücretleri ne kadar oldu?
Macun yenilme ne kadar?
Format ne kadar oldu?
format 100 tl oldu termal macunda 100 tl desek temizliğede 150 200 desek nerden baksan tamamen temizlik için 400+ masraft

yerine göre değişir de 2022 de yiz nerdeyse tek tıklamaya format atılacak bu gidişle bu kadar basit hale gelmişken de format için bilgisayarcılara para kaptırmayın.
aynen ben kendim usb ile format atabiliyorum zaten benim kökten temizleme yapmıcam ızgaraları fanları temizlicem yeni bilgisayar alıccam zaten şuanlık beni idare etmesi için temizleyio format atmayı düşnüüyorum

format 100 tl oldu termal macunda 100 tl desek temizliğede 150 200 desek nerden baksan tamamen temizlik için 400+ masraft

aynen ben kendim usb ile format atabiliyorum zaten benim kökten temizleme yapmıcam ızgaraları fanları temizlicem yeni bilgisayar alıccam zaten şuanlık beni idare etmesi için temizleyio format atmayı düşnüüyorum
temizlik cidden basit ilk temizleme yaptığımda 12 yaşımda falandım çocuk bile yapabilir zor değil hatta ilk temizlemekten çekinerek yapmıştım sonraları haftada bir can sıkıntısına laptopu temizliyordum basit yani gözünü korkutmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı