Evde nasıl spor yapılmalı?

Kehriban

Decapat
Daha fazla  
İyi Sosyaller öncelikle. Spor salonu fiyatları çok fazla arttığı için evde yapmak istiyorum, bunun yanında kilo da almak istiyorum sporu bunun için yapıyorum. Ekipman olarak 5×2 olacak şekilde dumbell ve barfiks demiri var, ne gibi bir program önerirsiniz? Gerek kilo alma gerek egzersizler için.

İlk önce ağırlık kaldırarak kilo alınmadığını size söylemek istiyorum. Ana amaç kilo almaksa diyete girebilirsiniz kalori gerekenden fazla alacaksınız. Eğer metobolizmanız hızlıysa biraz da daha fazla yine de kilo alamıyorsanız doktora başvurmanız en iyi olur.

Buradan gereken kalori ihtiyacını hesaplayabilirsiniz. Kalori İhtiyacını Hesapla - Fit Yemek

İlk önce ağırlık kaldırarak kilo alınmadığını size söylemek istiyorum. Ana amaç kilo almaksa diyete girebilirsiniz kalori gerekenden fazla alacaksınız. Eğer metobolizmanız hızlıysa biraz da daha fazla yine de kilo alamıyorsanız doktora başvurmanız en iyi olur.

Buradan gereken kalori ihtiyacını hesaplayabilirsiniz. Kalori İhtiyacını Hesapla - Fit Yemek
Dostum ortalam ne kadar sürede aldığım kilo tüm vücuda yayılır? Yani sadece göbekte birikmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı