Evde saç kesmek için makine önerisi

Arda_1907

Hectopat
Yer
Satürn
Arkadaşlar mağlum 2020 yüzünden, saçımız sakalımız birbirine girdi. Bana çok pahalı olmaması kaydıyla en fazla 200-250 lira civarında bir saç kesme makinesi lazım. Önerilerinizi bekliyorum...

200 liranın altında ama ben bu Premier Phc 81 15w Kablolu Saç Kesme Makinesi - n11.com ürünü aldım. Aşırı memnunum. Sessiz çalışıyor, motoru sağlam teklemiyor. Saç baş ne var ne yok canımı yakmadan 15 dakikada traş ettim bu cihaz ile. Tam bir f/p ürünü.

Arkadaşlar mağlum 2020 yüzünden, saçımız sakalımız birbirine girdi. Bana çok pahalı olmaması kaydıyla en fazla 200-250 lira civarında bir saç kesme makinesi lazım. Önerilerinizi bekliyorum...
Bende 3 gün önce aldım, kestim saçlarımı gayet güzel oldu tavsiye ederim.
200 liranın altında ama ben bu Premier Phc 81 15w Kablolu Saç Kesme Makinesi - n11.com ürünü aldım. Aşırı memnunum. Sessiz çalışıyor, motoru sağlam teklemiyor. Saç baş ne var ne yok canımı yakmadan 15 dakikada traş ettim bu cihaz ile. Tam bir f/p ürünü.
Satışa kapalı o ürün?

Bende 3 gün önce aldım, kestim saçlarımı gayet güzel oldu tavsiye ederim.

Satışa kapalı o ürün?
Uyarınız için teşekkürler. Premier PHC 81 Saç Kesme Makinesi Fiyatı ve Özellikleri bu linkten faydalanabilirsiniz.

En temizi makas, ben şahsen çok uzun süredir kendim kesiyorum arka tarafı kesmek için annem ve kız arkadaşım yardımcı oluyorlar. Şu an öğrenci evimde tek başıma kaldım. Ayna koyuyorum arkama o şekilde kesiyorum. Berberin kestiğinden 10 kat daha estetik duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı