Evde tekim ve üst kattan garip sesler geliyor

Bir şey yokmuş boşuna korkmuşum. Tuvaletin penceresi açıkmış, bende tuvalete girdiğimde orayı kapatmayı unutmuşum. Rüzgar çakmak, temizlik ürünleri artık ne varsa komple devirmiş. Kapı açık olduğundan dolayı da bu kadar çok ses geldi galiba.
bruh-moment.gif

Hayatımda açıklamayadığım tek şeyi evde tek kaldığım zaman yaşamıştım. Ne pencere açıktı, ne bir şey. Böyle arkadan sanki "Fısstt" diye bir ses duymuştum. 1 saniye geçmeden odadaki perde komple kornişten (böyle mi yazılıyordu?) komple çıkıp yere düştü. Halamların evden koşarak çıktığımı bir de halamların eve girdiğimi hatırlıyorum o ara. Çok enteresan bir şeydi. Öyle inançlı biri falan da değilim ama çok tuhaf olaydı. Aklıma bu geldi gönderiyi okuyunca.

Merhaba. Evde şu an tekim ve üst kattan poşet açma, takırtı gibi sesler geliyor. Şimdi kapıyı kilitledim yanımda bıçak var çok korkuyorum ailemde işte. Komşuların telefon numarası yok bende de. Ne yapacağım? Ya orada gerçekten bir kişi varsa? Arkadaşlar bu arada konu troll değil gerçekten geliyor sesler. Telefonu da tuvalette unuttum işin kötü yanı. Almaya gitmeye de çok korkuyorum. Ellerim titriyor şu anda.
En üst kattaysan büyük ihtimal çatıda güvercin, fare gibi birşey var o ses çıkarıyordur.

Bir şey yokmuş boşuna korkmuşum. Tuvaletin penceresi açıkmış, bende tuvalete girdiğimde orayı kapatmayı unutmuşum. Rüzgar çakmak, temizlik ürünleri artık ne varsa komple devirmiş. Kapı açık olduğundan dolayı da bu kadar çok ses geldi galiba.

Ama o sesi duymalıydınız gerçekten çok fazla ses geliyordu.
Nedense hiç şaşırtmadı

Hayatımda açıklamayadığım tek şeyi evde tek kaldığım zaman yaşamıştım. Ne pencere açıktı, ne bir şey. Böyle arkadan sanki "fısstt" diye bir ses duymuştum. 1 saniye geçmeden odadaki perde komple kornişten (böyle mi yazılıyordu?) komple çıkıp yere düştü. Halamların evden koşarak çıktığımı bir de halamların eve girdiğimi hatırlıyorum o ara. Çok enteresan bir şeydi. Öyle inançlı biri falan da değilim ama çok tuhaf olaydı. Aklıma bu geldi gönderiyi okuyunca.

Hocam ben de bu tarz bir şey yaşadım evde tektim odamdaki gitarın tellerine vuruldu bu olaydan sonra uzun süre evde tek kalamadım.

Merhaba. Evde şu an tekim ve üst kattan poşet açma, takırtı gibi sesler geliyor. Şimdi kapıyı kilitledim yanımda bıçak var çok korkuyorum ailemde işte. Komşuların telefon numarası yok bende de. Ne yapacağım? Ya orada gerçekten bir kişi varsa? Arkadaşlar bu arada konu troll değil gerçekten geliyor sesler. Telefonu da tuvalette unuttum işin kötü yanı. Almaya gitmeye de çok korkuyorum. Ellerim titriyor şu anda.

Evde o an teksiniz ve telefonunuzu tuvalette unuttunuz doğru mu anladım?

Ama o sesi duymalıydınız gerçekten çok fazla ses geliyordu.

Ne korkakmışsın be kanka.

Geri
Yukarı