Evde top oynama bağımlısıyım

Sabini

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bizim evde top var ben de futbol oynamayı çok seviyorum, her gördüğümde alıp bir iki saat salon da oynuyorum annem çok kızıyor, kaç yaşına geldin yaptığın şeylere bak ev de top mu oynanır diye. Ama bırakamıyorum öyle topu görünce bir deliriyorum alıp vurasım geliyor sonra bir saat topa vuruyorum. Nasıl kurtulabilirim?

Arkadaşlar bizim evde top var ben de futbol oynamayı çok seviyorum, her gördüğümde alıp bir iki saat salon da oynuyorum annem çok kızıyor, kaç yaşına geldin yaptığın şeylere bak ev de top mu oynanır diye. Ama bırakamıyorum öyle topu görünce bir deliriyorum alıp vurasım geliyor sonra bir saat topa vuruyorum. Nasıl kurtulabilirim?

Topu evden uzaklaştırmak bence mantıklı bir seçenek. Oynarken yanlışlıkla falan birine atarsan ya da bir yeri kırarsan topu keserler sen de kurtulmuş olursun 😁.

Toptan kurtulup ona patronun kim olduğunu göster.

Bende oynarım doğal bişey bence. Aile kızar mızar sakinleşir. Kaç yıl oldu çocukken kapı camı kırdık, koltuk üzerindeki şişe top saplandı vs. Olur bu tarz şeyler :-D

Yeni konular

Geri
Yukarı