Evde vahşi hayvan besleme şansınız olsaydı hangi hayvan olurdu?

Feretler çok tatlı ya.

EE7BC605-3B02-4C5D-90EF-47115D9691D9.jpeg

Ben bir sey yapmadan kendisi intikam için geldi. Yürüyordum, kafama bir şey düştü zannettim. Kafamı kaldırdım. Kargayı gördüm. Uçarken karga bana çarptı anlayacağınız. Kafamın üstü ağrıdı. Geçen sene oldu. Birine benzetti herhalde. :D
Nasıl bildiniz? Karga mı söyledi size?

Benim kuzenim Amerika’da sinirbilimi okuyordu. Orada söylemişti bana kargalar hafızası en güçlü hayvanlardan biridir diye. İntikam alan hayvanlar olduğunu bildiğim için, bu iki özellik pek güzel olmuyor :D Küçükken kovaladığın karga bile gelmiş olabilir. Kargaların bu özelliği popüler bir özellik zaten.

Evimde 1 çift muhabbet kuşu var ve en sakini onlar. Benim oğlan tam yabani. Emin ol iftira atmıyorum.
Hocam 9 aylık çocuk hatta bebek en fazla ne yapabilir?
Bu arada konu için fikrimi yazıyorum; evde beslemek serbest olsaydı kesinlikle Kartal beslerdim çok asil bir duruşu var😎
055947CA-2EB7-4A7E-8D2C-6579B8AC3D60.jpeg

Bence çok asil ve güzel😁

Sincap. YouTube'da bi adam sincap besliyor çok özendim o adama. Çok tatlı hayvan.
İşte bu adam;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam vahşi bir hayvanı evde yasal olmadan besliyor gibi düşünmeyin. Tuzaklara yakalanmış olan sincapların bakımını yapıyor ve doğaya geri salıyor. Bir tane sincabı var Alf diye. Onun elinde doğup büyüdüğü için doğaya salarsa yaşama ihtimali yok.

Adam vahşi bir hayvanı evde yasal olmadan besliyor gibi düşünmeyin. Tuzaklara yakalanmış olan sincapların bakımını yapıyor ve doğaya geri salıyor. Bir tane sincabı var Alf diye. Onun elinde doğup büyüdüğü için doğaya salarsa yaşama ihtimali yok.
Yasal izni de almış zaten. Öyle söylemişti.

Hocam 9 aylık çocuk hatta bebek en fazla ne yapabilir?
Bu arada konu için fikrimi yazıyorum; evde beslemek serbest olsaydı kesinlikle kartal beslerdim çok asil bir duruşu var😎Eki Görüntüle 635672
Bence çok asil ve güzel😁

9 Aylık bebek en fazla ne yapar demişsin, anlamanız için söyleyeyim;
Deterjan dolabını günde en az 8-10 kez dağıtır. Etrafta USB kabloları başta olmakla birlikte tüm tornavida setlerini dağıtıyor. Kumandalar hem de en değerli ekipmanları kısa sürede kısa devre yapabiliyor. Meyve vs. verirsiniz evinize uygulama yapar. Daha fazlası var emin olun. Ama diğer iki kızıma bakıyorum, doğduklarıdan bu yana toplasan oğlanın ettiklerine yetişemez.

Son düzenleme:
9 Aylık bebek en fazla ne yapar demişsin, anlamanız için söyleyeyim;
Deterjan dolabını günde en az 8-10 kez dağıtır. Etrafta USB kabloları başta olmakla birlikte tüm tornavida setlerini dağıtıyor. Kumandalar hem de en değerli ekipmanları kısa sürede kısa devre yapabiliyor. Meyve vs. verirsiniz evinize uygulama yapar. Daha fazlası var emin olun. Ama diğer iki kızıma bakıyorum, doğduklarıdan bu yana toplasan oğlanın ettiklerine yetişemez.
Hocam iki kızım var demişsiniz oğlunuz küçük zaten okul da yok kızlarınızın himayesine bırakın oğlunuzu oyalasınlar, tabi büyük ihtimal denediniz ama yine de söyleyeyim dedim, Allah sabır versin hocam🥺 inşaallah büyüyünce akıllı uslu olur😁

Hocam iki kızım var demişsiniz oğlunuz küçük zaten okul da yok kızlarınızın himayesine bırakın oğlunuzu oyalasınlar, tabii büyük ihtimal denediniz ama yine de söyleyeyim dedim, Allah sabır versin hocam🥺 inşaallah büyüyünce akıllı uslu olur😁

Annesi Türk filmlerindeki şımarık çocuklara bakıp iç geçirirdi. Sürekli bende böyle çocuklar istiyorum diye dua ederdi. Kendisine sormak lazım. Evde ben yokken 3 hanım elinden inliyorlar. 😉

Feretler çok tatlı ya.

Eki Görüntüle 635551

Benim kuzenim Amerika’da sinirbilimi okuyordu. Orada söylemişti bana kargalar hafızası en güçlü hayvanlardan biridir diye. İntikam alan hayvanlar olduğunu bildiğim için, bu iki özellik pek güzel olmuyor :D Küçükken kovaladığın karga bile gelmiş olabilir. Kargaların bu özelliği popüler bir özellik zaten.
Küçükken ben, çocuklarla birlikte oyun oynardık. Karga kovalamadım hiç. Birine benzetti herhalde. Güzel bilgiler için teşekkür ederim. :)

Geri
Yukarı