Evde Yapılabilecek İşler

After Effects veya benzeri programlarda tecrübeniz varsa bu gibi sitelere ''template''lerinizi koyarak satış yapabilirsiniz. Ama katı bir sözleşmeleri var, tecrübenizi belgelendirmek zorundasınız.

Keşke yüksek abonelere sahip bir youtube kanalın olsa yani demek istediğim 250 bin + abone sayısı ve bir canlı yayın açacaksın 15 bin kişi ile 50 bin kişi arasında izlense üstüne birde beğeni artışları ve yorumlarda olumlu cümlelerin olması ayda 500 tl'den aşağı getirmez diye düşünüyorum.
Tabi bu dediklerim imkansız.

Son düzenleme:
İyi seviyede yabancı dil biliyorsan çevirmenlik yapabilirsin sitelerde.
Çeviri işinde para kalmadı pek:) İngilizce biliyorum diyen herkes girdi o işe. Şimdi 100 sayfa çeviri için nerdeyse iki simit bir ayran verecekler hale geldi🤣 Eskiden güzel paralar kazandık o işten ama şimdi biraz içi boşaldı:)

Çeviri işinde para kalmadı pek:) İngilizce biliyorum diyen herkes girdi o işe. Şimdi 100 sayfa çeviri için nerdeyse iki simit bir ayran verecekler hale geldi🤣 Eskiden güzel paralar kazandık o işten ama şimdi biraz içi boşaldı:)
Piyasayı bilmiyorum ama olabilir :D Artık yabancı dil bilmek çok da ahım şahım bir iş olmaktan çıktı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı