Evde yapılabilecek spor önerileri

Ev gibi bir dar alanda ne kadar spor yapılır bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey varsa, iyi kötü vücut geliştirme yapılabildiği.

Leap fitness tarzı geliştiricilerin uygulamalarını indirin. Kullandığım iki uygulamayı göstereyim. Dambıl tarzı ekipmanlarınız varsa güzel olur. Ama olmazsa sıkıntı yok. Oldukça güzel ekipmansız planlarda var.

Ayrıca Home Workout uygulaması vardı. Nedense bulamadım, internette APK'sını arayabilirsiniz.

Ev gibi bir dar alanda ne kadar spor yapılır bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey varsa, iyi kötü vücut geliştirme yapılabildiği.

Leap fitness tarzı geliştiricilerin uygulamalarını indirin. Kullandığım iki uygulamayı göstereyim. Dambıl tarzı ekipmanlarınız varsa güzel olur. Ama olmazsa sıkıntı yok. Oldukça güzel ekipmansız planlarda var.

Ayrıca Home workout uygulaması vardı. Nedense bulamadım, internette APK'sını arayabilirsiniz.
[/Spoıler
Dumble var evet ama tek el için dumble.

Belki sizde de vardır, 2-3 sene önce bir mağazadan el için spor aleti almıştım. Yaylı, bende 15 kg olanı mevcut. Aldığım zamandan beri yapıyorum, çok faydasını gördüm. El bir süre sonra alışıyor, şimdi elime alınca tek seferde 200 kere yapabiliyorum. Elimden geldiğince de şınav çekiyorum. Gideceğim yerlere de bisiklet ile gidiyorum. Az da kilo alsam ideal insan olacağım ama... 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı