Evdeki her şey bozuldu

Untalented

Decapat
Öncelikle merhaba herkese. Benim problemim evdeki bilgisayar, mikrodalga fırın ve buzluğun aynı anda bozulması. Bozulmaktan kastım ise şu:

Mikrodalga fırın sorunsuz çalışıyor gibi görünüyor ama ısıtmıyor. Buzluk aynı şekilde çalışıyor fakat bir süre soğutmamış ve içindeki her şey erimiş. Bilgisayar kasasının ise ışıkları yanıyor fakat güç tuşuna basınca hiç tık bile yok.

İlk başta tesadüf olduğunu düşündük ama bilgisayarı bilgisayarcıya götürünce sorunsuz çalıştı. Eve gelince ise yine aynı şekilde tık yok ama ışıklar var.

Onun dışında evdeki her şey gayet normal çalışıyor.

Bunun nedeni elektrik ile ilgili olabilir mi?

Eklemek gerekirse bu sorunların hepsi fatura nedeniyle elektriğimiz 2 gün kesilip faturayı ödeyince geri geldikten sonra oldu. Bununla alakalı mıdır? Şimdiden teşekkürler herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla voltaj gelmiş olabilir yakınlardaki elektrik direklerinde bir sorun olmuş olabilir de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrik ile ilgili olması muhtemel. Prizlerde sorun olabilir. Priz kablolarında sorun olabilir. Evdeki diğer prizlerde nasıl?
Bilgisayar hiçbirinde çalışmadı. Bütün odaları denedim ve maalesef çalışmıyor. Ayrıca şuan birşey farkettim. Apartmandaki bizim kattaki sensörlü ışık biraz bozulmuş gibi çalışıyor. Sık sık kapanıp açılıyor. Acaba bizim katta mı bir problem var?

Geri
Yukarı