Evdeki küçük sinekler

AliJahovicj

Centipat
Arkadaşlar evimizde geçen sene yazın da olan ve tüm kış boyunca lütfen yazın olmasın yine o lanet sinekler dediğim aşırı küçük sarı tarzında renkleri olan sabahları çok fazla görünmeyen fakat akiamları aniden sayısı yüzleri bulan lanet olası yaratıklardan kurtulmak için öneri istiyorum. Evi ilaçlıyoruz fakat ilaç etki etmiyor artık yatamaz bi hale geldik. Yatınca gelip suratına konuyorlar burnuna girmeye çalışıyorlar sokuyorlarlar. İnternette biraz araştırma yaptım yok şekerli deterjanlı su bilmem ne fasa fiso. Bana gerçekten bu lanet şeyleri yok eden bi şey lazım umarım bilgisi olan vardır lütfen yardım edin artık uyumak istiyorum. 🙏

sinek çözümü için güzel bir alet yapmıştım.
renkli bir floresa almıştım rengini hatırlamıyorum ama sinekleri çekiyordu altına sıcak ve yapışkan bir zemin koymuştum sinek ler oraya gelince yapışıyorlar ve sıcaklıktan ölüyorlar.zor ama etkili

Tabağın içine 1 limon kes suyunu iyice akıt. Yan taraflara da portakal kabukları koy, tabağı yatarken odada yakın bir yere konumlandır. Sana gizli ilimler doğrultusunda özel bir alaşımı öğreteyim.

kovucu.png

Eğer sinekler bu esrarengiz gizli ilmi eylemi tecrübe edinmedilerse kaçacak delik arayacaklardır.

Tabağın içine 1 limon kes suyunu iyice akıt. Yan taraflara da portakal kabukları koy, tabağı yatarken odada yakın bir yere konumlandır. Sana gizli ilimler doğrultusunda özel bir alaşımı öğreteyim.

Eki Görüntüle 603489

Eğer sinekler bu esrarengiz gizli ilmi eylemi tecrübe edinmedilerse kaçacak delik arayacaklardır.
Hocam güzel çizim filan da portakal yazın bulabilirim inşallah

Eki Görüntüle 603489

Birazcık atom modellerine benzettim, en çok Bohr atom modeline benzemiş. Sorunun cevabına gelirsek limon, elma sirkesi gibi şeyler yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı